Přeskočit na hlavní obsah

#75 Raffaello


Ahoj! 

tak už tu máme třetí adventní neděli a já se vás ptám, jak jste na tom s cukrovím? Pečete? 

Pokud máte ještě místo v dózičce, měla bych pro vás velmi jednoduchý, ale o to lepší recept na domácí Raffaello :-) Navíc ho v pohodě zvládnou i děti :-)

Podotýkám, že nejsem autorem receptu - doporučila mi ho má kamarádka a já ho tímto způsobem posílám dál - opravdu stojí za to!
Fotka: Vrhla jsem se na tvorbu Raffaella :-333

Potřebujeme:
4 bílé Delissy, 100 g másla, oloupané a spařené mandle, kokos, na zahušťení sušené mléko

Delissy nasekáme/pomeleme, promícháme s měkkým máslem a dle potřeby zahustíme sušeným mlékem. Dáme na chvíli do lednice a pak děláme kuličky. Do každé vtlačíme spařenou a oloupanou mandli a obalíme v kokosu. Nakonec můžeme klást do papírových košíčků.

Krásnou neděli,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Tak to musím udělat, vypadá to jednoduše a navíc velmi chutně :) Já bílé Delissy zbožňuju :)

  OdpovědětVymazat
 2. ty jo, z Delissy, jo? to je super tip, díky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mmm, hned bych se do nich pustila :) Mamka začala péct tento víkend, já jsem ještě nikdy cukroví nepekla, mámuška si to radši dělá sama, ale těším se jednou na svou domácnost :) I když tyto kuličky bych mohla udělat
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Zrovna hledám nějaký receptík zrovna na koule raffaello a Ty ho tu máš! To je prostě osud! Moc děkuji za inspiraci :)

  Děkuji za komentář na mém blogu!

  czechivy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.