Přeskočit na hlavní obsah

#179 GIVEAWAY: Večeře pro dva!

Ahoj čtenáři!
Nejprve bych vám chtěla poděkovat za milé komentáře k nedávnému článku, který se týkal mé návštěvy restaurace Platina. Ať už se objevily tady nebo na sociálních sítích, měla jsem ze všech velkou radost. Skoro jako z toho příjemně stráveného večera.

A co bych to byla za člověka, kdybych si sama užívala, psala o tom, dělala vám akorát chutě a nebrala ohled na vás - čtenáře?  

Společně se Zomatem jsme spojili síly a mám tu pro vás soutěž o poukaz na večeři pro dva a sympatickou tašku!K oslavě Valentýna ho už bohužel uplatnit nestihnete, ale to vůbec nevadí! Návštěva dobré restaurace nepotřebuje důvod. A pokud nejste zrovna z Prahy, tak máte hned záminku k příjemnému výletu!

Poukaz budete moci uplatnit v restauraci Crystal Bar & Restaurant (přesné info zde), která se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Podmínky:
1)      Jdi na stránku Zomato a přihlaš se. Pokud nejsi registrovaná/ý, tak se můžeš zaregistrovat i přes facebook nebo google+. Potom jdi na záložku Kolekce - (klikni na „zobrazit všechny kolekce“ na hlavní stránce Zomata) a vytvoř si vlastní kolekci podniků .. Její link mi potom uveď dolů do komentáře :-).
2)      Nezapomeň připsat svůj e-mail, abych mohla kontaktovat šťastného výherce.

Když už si dáš se svým výtvorem tolik práce, byla by škoda se s ním nepochlubit ostatním!.. V případě, že budeš svou kolekci kdekoli sdílet, můžeš si připsat ještě jeden komentář s odkazem na stránku, kde jsi kolekci sdílel/a. Tím zvýšíš svou šanci na výhru!
(Pozn. V případě, že budete sdílet na svém osobním fb profilu, tak nezapomeňte sdílet veřejně – ať mám možnost kontroly).

Tvořit můžete až do 17. února 2016 a vítěze vyhlásím hned následující den v novém článku a na sociálních sítích.

Pro inspiraci se můžete mrknout, do jakých podniků bych vás poslala já -> SEM 

Nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou!
Tvoření zdar!
Vaše,Komentáře

 1. https://www.zomato.com/praha/personal-best-cafe-collection-uc-geMal
  jankralovsky@post.cz :o)

  OdpovědětVymazat
 2. https://zoma.to/uc/93-rwlnw
  Therokal@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 3. https://www.zomato.com/cs/praha/j%C3%ADme-stylov%C4%9B-uc-KPpYQ
  Nathaly96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky, konecne uzitecna funkce na zomatu, jen tak dal.
  Tady jsou moje tipy:
  https://www.zomato.com/cs/praha/best-coffee-shops-uc-vxxya

  mravcova.michala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Podnik vypadá skvěle a aplikaci si hned stáhnu :-)
  https://zoma.to/uc/84-XBDko
  faraxa&seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. https://zoma.to/uc/84-rwoGb
  petanna@post.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.