Přeskočit na hlavní obsah

#166 Levné DIY: Vánoční dárek pro partnera! + soutěž

Ahoj čtenáři!
Úplně jako první věc, kterou bych chtěla zmínit v tomto článku, je přání krásné první adventní neděle! Včera jsem si vytvořila věnec a moc se těším, až večer tradičně zapálíme první svíčku a podíváme se na Adventní koncert na ČT1. Stejně tak, jako tomu bylo loni, bych chtěla každou neděli až do Vánoc dávat tipy na "DIY" dárek k Vánocům. Letos bude ovšem každý z nich určený pro jinou skupinu lidí. A dnes začneme dárky pro partnera. Záměrně nepíši pro přítele nebo přítelkyni, protože tyto tipy určitě potěší oba :-) 

Omluvte mě, že tyto dárky na fotkách nejsou mnou tvořené. Je to z toho důvodu, že můj přítel tento blog sleduje a nerada bych mu vyspoilerovala, co dostane. Takže by v podstatě má práce byla nevyužitelná. Ale slibuji, že příště už si máknu taky! :-)

Jdeme na to!

1) TWISTER

Potřebujeme: prostěradlo, barvy na textil + štětec, karton
Předpokládám, že všichni známe hru Twister. Tak proč si nezahrát rovnou v posteli? Stačí jen namalovat barvou na textil kruhy. Můžeme si pomoci šablonou z kartonu.


 2) KARTY

Potřebujeme: balíček hracích karet, dvě kulaté karabinky + papír, tužku, lepidlo, děrovačku
Pomocí děrovačky uděláme do všech karet dvě dírky, které spojíme karabinkou. Poté si vystřihneme z papíru takový počet obdélníčků, jaký je počet karet. Na každou kartu nalepíme jeden obdélník a napíšeme, co na partnerovi milujeme :-)3) NĚCO TVRDŠÍHO?

Potřebujeme: cca litr vodky, 1 snítku bazalky, 4 chilli papričky, 1-2 vanilkové lusky
Připravíme si tři stejné skleničky s víčkem. Bazalku, papričky a vanilkové lusky omyjeme a důkladně vysušíme. Poté vložíme zvlášť do tří skleniček, zalijeme vodkou a pevně zavřeme. Můžeme naaranžovat do krabičky nebo dát do celofánového sáčku. Doufám, že se vám první várka tipů líbila a že jsem vás třeba inspirovala.

A na závěr! 
Jak už jsem výše zmiňovala, budu každou letošní adventní neděli zveřejňovat tipy na vánoční DIY. Pokud na tom jste podobně (a třeba budete tvořit i podle mé inspirace), sdílejte fotku na instagramu, sledujte mě a označte #skillsofartchistmasdiy! Na Štědrý den zveřejním jednoho výherce zde na blogu a budu ho kontaktovat na Instagramu. 

Podmínky:
1) Vytvořit jakékoli DIY
2) Sdílet na Instagramu a označit #skillsofartchristmasdiy
3) Sledovat mě na instagramu (skillsofart)

Cena:
1) Bude překvapením, ale určitě se objeví něco z kosmetiky :-) 

Soutěž běží do 24.12.2015 do 9:00 :-)

Tak tvoření zdar! :-)
Vaše,Komentáře

 1. Máš pravdu, všechny tři dárky by mi rozhodně radost udělaly! :) Moc pěkné! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Prvně jsem měla v plánu je opravdu vytvořit, ale vykecala jsem to příteli a shodli jsme se, že bychom tolik důvodů dohromady navzájem asi nedali :-D ...Že se bereme jako celek a už by to byly vážně maličké maličkosti.. :-) Ale když někdo ví, tak není co řešit :-)

   Vymazat
 3. Jé, Twister v posteli, parádní :D

  OdpovědětVymazat
 4. Hani, adventní věnec se ti povedl, je strašně krásný! :) jinak twister v posteli je super nápad :D

  November Favourites

  OdpovědětVymazat
 5. Mně se nejvíc líbí ten twister v posteli, i ty karty, ale také nevím co bych všechno vymýšlela... Ale ukládám jako inspiraci.
  Já dělám přítelovi tradičně výroční alba:
  http://kamenurazu.blogspot.cz/2015/03/vyrocni-fotoalba.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odkaz, ráda se podívám a nechám se inspirovat! :-)

   Mějte se hezky :-)

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.