Přeskočit na hlavní obsah

#161 Dušičkový výlet...

Ahoj čtenáři!
Taky se vám někdy stalo, že jste měli chvilku pauzu, takovou tu chvíli nic nedělání a potom jste najednou museli začít něco dělat a zdálo se vám toho najednou nějak moc? Tak přesně takový týden mi počínaje dneškem začal.. Následujících pár dní si nebudu chodit sednout jen tak do lavice, poslechnout si přednášku a jít domů. Aby nedošlo k omylu - mě škola baví a až na pár chvil mě vždycky bavila. Ale tím, že už po mě denně nechtějí úkoly, projekty apod., člověk trochu zleniví.. 

Dneska jsem odevzdala narýsovanou železnici se kterou jsem si hrála čtvrt podzimních prázdnin a docela bez stresu jsem odprezentovala obávanou angličtinu. Šla jsem domů už za tmy, ujel mi autobus, protože se metro loudalo (:-D) a bylo mi to úplně jedno... Vyhrála jsem lístky do kina a ještě mi psali z pošty, že mi v nejbližší době doručí knihu holek z A cup of style. Cítila jsem se vážně dobře a doufám, že tomu tak bude i zítra. Při dalším prezentování... 

Jo a těším se na tu vůni nové knihy!

Dneska se ještě ohlédnu za minulým týdnem. Udělali jsme si s přítelem výlet do Kutné Hory. Znáte to. Podívat se do Kostnice na ostatky 40 000 lidí. Podívat se na Barboru. Být trochu naštvaný, že nemůžeme jít až ke dveřím chrámu, protože tam zrovna probíhá natáčení historického filmu. O to více obdivovat kostýmy, kulisy a koně. Nechat se přítelem táhnout od výloh obchodů, aby mě nenapadlo jít dovnitř! Dát si něco dobrého. A cestou k autu se nechat ošlehat pěkně studeným podzimním větrem! Trocha dušičkové nálady :-) 

 Krásná Barbora.. :-)A to je vše.. Doufám, že jste i vy vykročili do nového týdne správnou nohou a máte se hezky!
Vaše,

Komentáře

 1. Jééé tak pak napiš, jak se ti kniha líbila!
  A zívidím, že všechno dáváš s takovým klidem :)
  Jinak, Kostnice je krásná, tu mám na KH nejraději, daleko radši než profláklou Barboru, kolem které se vždycky tolik nadělalo, chtěli za ni velký vstup nebo ji celou zahalili do lešení :D Ale jinak mám Horu ráda, tak se ti tam snad očividně taky líbilo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé tak pak napiš, jak se ti kniha líbila!
  A zívidím, že všechno dáváš s takovým klidem :)
  Jinak, Kostnice je krásná, tu mám na KH nejraději, daleko radši než profláklou Barboru, kolem které se vždycky tolik nadělalo, chtěli za ni velký vstup nebo ji celou zahalili do lešení :D Ale jinak mám Horu ráda, tak se ti tam snad očividně taky líbilo :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.