Přeskočit na hlavní obsah

#156 Zazáři i v říjnu.. || Mary Kay

Ahoj čtenářky!
Před maturitou se často připomíná oblíbené "Někdo září, někdo v září.." Původně jsem měla psát tento článek ještě v uplynulém měsíci a první zmíněná věta mě napadla jako první název článku, který bych psala, kdyby mi bylo umožněno zapojit se do výzvy na Blogerky.cz. Často přemýšlím o článcích dopředu a tyto myšlenky se poté snažím neopustit :-) 

Možná se ptáte, proč se tolik držím slova zářit. Záření. Rozzářit. Pleť. Přesně to totiž slibuje onen kosmetický produkt, o kterém se vám zde v následujících minutách rozepíši. 


Abych byla konkrétní, řeč je o pudru Mary Kay® Sheer Dimensions™ v odstínu Chiffon. K dispozici jsou ještě další tři odstíny (Pearl, Lace, Ribbon), z nichž má také každý svůj design. Přiznám se, že když jsem si volila ten, který budu recenzovat, Chiffon se mi líbil vzhledově nejméně. Věděla jsem ale, že jeho odstín mi bude sedět nejvíce, a protože cílem mého testování je co nejobjektivnější posouzení, vyhnula jsem se experimentům a vsadila na jistotu.

Pokud mě čtete déle, tak víte, že jsem trošku blázen na obaly. Ne tak obal samotného produktu, ale toho svrchního, papírového, který normální smrtelník s nejvyšší pravděpodobností vyhodí.  Já ne. Já se s ním ještě chvilku šmajchluji, a potom ho možná někdy pošlu na milost. A zrovna tento papírový obal se mi moc líbí. Jednoduchost táhne!

Samotný obal pudru je také vcelku jednoduchý, nepřeplácaný, poměrně z pevného plastu a přijemně se drží. Takže za to má u mě palec nahoru.. :-) 

A teď už zase zpátky k tomu záření! 
V tomto směru se nemohu moc rozepisovat, protože tento produkt je mým spolubydlícím teprve pár dní, ale víte co? On opravdu září! Ne moc, tak akorát, ale přesně to mi vyhovuje. Myslím, že chápe, že nechci vypadat jako vánoční stromeček, ale přesto se chci blýsknout. Očividně tuší, že by ho mohly používat začátečnice, a proto není přehnaně pigmentovaný. Zase palec nahoru! Jo, s tímhle fešákem bych zašla i na rande.. 

Součástí balíčku byl i kabuki štětec, o němž se ve výzvě psalo a já na to zapomněla. O to lépe - byla jsem totiž příjemně překvapena! Nejprve se mi zdál docela řídký a tvrdý, ale naštěstí to byl jen první dojem. Myslím si, že až si na sebe všichni tři více zvykneme, budeme dobří kamarádi :-)A kdo je Váš současný nejlepší pomocník? :-)
Vyprávějte, přehánějte a mějte se hezky!
Vaše,
Pozn.: Ačkoli byla recenze psána na základě výzvy webu Blogerky.cz, veškeré uvedené názory jsou mým subjektivním názorem.

Komentáře

 1. Od Mary kay jsem nikdy nic neměla, ale produkt vypadá hezky :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 2. Od MK jsem měla pudr, ale bohužel mi vůbec nevyhovoval :( Já jsem momentálně závislá na tmavých rtěnkách :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se s ním zatím seznamuji, takže na nějaké obsáhlé recenze je ještě dost času, ale zatím mi tedy vyhovuje. Je pravda, že bych asi hlasovala pro snížení ceny, ale i tak je fajn :)

   Děkuji za kometář :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 3. Od mary kay jsem já osobně nikdy nic neměla, ale kamarádka má korektor, který si občas vypůjčím, když si zapomenu vzít do školy ten můj.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě stojí za povšimnutí :-)

   Děkuji za komentář, Terez :-)
   Měj se hezky,
   Skills of Art

   Vymazat
 4. Pudr vypadá super a má moc pěkné balení;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To balení hlavně pěkně sedne do ruky, což se mi na něm líbí úplně nejvíc :-)

   Děkuji za komentář :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 5. Taky jsem měla tu možnost a zúčastnila se výzvy :) A jinak to balení je fakt dokonalé!

  Mary Kay Sheer Dimensions Powder & Kabuki Brush

  OdpovědětVymazat
 6. Tak vyzerá fakt super :) Aj keď kozmetiku od Mary Kay veľmi nepoužívam- lebo teraz mi sedí Catrice a Rimmel a tak veľmi neskúšam, ale vyzerá dosť kvalitne a je fajn, že myslia aj na začiatočníčky :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to jsi měla štěstí, pudr vypadá skvěle :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 8. Taky jsem měla možnost vyzkoušet tento pudr akorát v odstínu Ribbon, a myslím že tento produkt se MK vyvedl:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ribbon má opravdu moc pěkný design.. já jsem si hold vybírala podle odstínu, který mi bude sedět nejlépe :-) To souhlasím :-)

   Děkuji za komentář! :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 9. Taky jsem si Hani vybrala na zkoušení přesně tento a můj obličej se mi teda s tímto pomocníkem hodně líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se na něm líbí to, že není tolik pigmentovaný, takže se nebojím, že bych to mohla přehnat. Mám hodně podobný odstín od Inglotu a s tím se tedy musí daleko opatrněji.. Pravda ale je, že má zase trošku delší výdrž. Je to o názoru každé.... :-)

   Děkuji za komentář, Veru :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 10. už druhý blog, na ktorom čítam naň recenziu a veľmi sa mi páči! asi to bude prvý výrobok od Mary Kay, ktorý vyskúšam :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.