Štítky

října 05, 2015

#154 Září v obrazech...

Ahoj čtenáři!
Máme tu fotoshrnutí měsíce, který už je zase (!) minulostí. Tentokrát září.. Víte, tyto články dělám tak, že si udělám složku a v průběhu měsíce do ní čas od času umístím fotku. Nakonec je potom všechny pověsím na blog. Po otevření složky za poslední měsíc jsem ale, možná trochu s hrůzou, zjistila, že bych úplně v pohodě mohla tento přehled pojmenovat Jídlo v obrazech.
Takže tady prostě máte něco na chuť. Beztak to je stejně snad nejkomentovanější věc ve všech článcích, tak vám snad udělá radost aspoň to.. :o))) 

Poslední dobou snídám tak, jak je uvedeno na první fotce. Jogurt, vločky, nějaké ovoce a semínka. Každý den jiná.. A nebo trochu ode všech! :-)


Taky jsem začala nějak kafíčkovat po kavárnách. Což je sice příjemné, ale beru to jako jakýsi rozmar, který není až tak nutný. Hlavně pro peněženku mou, i ostatních. Takže to se zase musí trošku omezit :-) Ani v Angelatu mi nechutnala zmrzka tolik! Cacao na Nám. Republiky vede! Tata s příchutí Raffaelo? Bezkonkurenční!
Domáci, ze zahrádky... :)

Podzim už je vážně tady! 

Úžasný koktejl od firmy, která mi je moc sympatická. Skoro jako jejich boží etikety! 


Má nejúžasnější kamarádka bude mít letos maturiťák a tak jsem absolvovala i pár prohlídek v salónech. Krása..!

Jedno mango z trhu na Nám. Republiky, kterým jsem se odměnila za to, že jsem vydržela dvě hodiny na rétorice :-D Byla moc dobrá a Créme de la Créme někdy navštívím i v jejich kamenné prodejně.


Na konci měsíce jsem vyhlásila i jednu giveaway o rtěnku a něco na zub, tak pokud jste tak ještě neučinili, pospěšte si! Končíme sedmého října. 

No, nakonec se to jídlo ještě podařilo trochu vyvážit, ale i tak.. :-) Jak jste se měli v září vy? :-)
Pište a mějte se krásně :-)
Vaše,

P.S.: Některé fotky jste už mohli vidět na mém Instagramu, takže těm, co mě sledují, se omlouvám, že jsem je třeba trochu nudila. Ti, co mě ale nesledují, mohou začít tady :-P Děkuji  


8 komentářů:

 1. Krásné fotečky...., úžasné mňamky...
  Tak krásný i další měsíc.... :) Kat....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Tobě taky!! :-)

   Měj se hezky!
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Vločky, jogurt, ovoce i arašídové máslo dělají společnost na snídani i mě nějaký ten rok :) a hrozně mi to tak vyhovuje
  Ségra má letos taky maturiťák, tak jsme vybírali šaty :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem spíš zvyklá na slané snídaně a vždy mi to vyhovovalo i víc, ale ve škole je pro mě nějak praktičtější jíst jogurty. Tak jsem si zvykla snídat i mírně nasladko. Jinak jsem docela jedla i ovesné kaše, ale po nich jsem jsem byla taková "zapláclá", ráno se mi to zdálo moc syté. Tohle je pro mě úplně nejlepší varianta - najím se akorát, ale nejsem přejedená. Jinak já myslela, že máš malou sestru, ty nám tajíš ještě jednu? :-D

   Měj se hezky, Veru! :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 3. Děkuji za ten přívlastek u kamarádky :*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně přišlo blbý tam psát nejlepší kamarádka, to je jako když nám je osm :-D Tak jsi hold nejúžasnější ;-)

   Vymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..