Přeskočit na hlavní obsah

#154 Září v obrazech...

Ahoj čtenáři!
Máme tu fotoshrnutí měsíce, který už je zase (!) minulostí. Tentokrát září.. Víte, tyto články dělám tak, že si udělám složku a v průběhu měsíce do ní čas od času umístím fotku. Nakonec je potom všechny pověsím na blog. Po otevření složky za poslední měsíc jsem ale, možná trochu s hrůzou, zjistila, že bych úplně v pohodě mohla tento přehled pojmenovat Jídlo v obrazech.
Takže tady prostě máte něco na chuť. Beztak to je stejně snad nejkomentovanější věc ve všech článcích, tak vám snad udělá radost aspoň to.. :o))) 

Poslední dobou snídám tak, jak je uvedeno na první fotce. Jogurt, vločky, nějaké ovoce a semínka. Každý den jiná.. A nebo trochu ode všech! :-)


Taky jsem začala nějak kafíčkovat po kavárnách. Což je sice příjemné, ale beru to jako jakýsi rozmar, který není až tak nutný. Hlavně pro peněženku mou, i ostatních. Takže to se zase musí trošku omezit :-) Ani v Angelatu mi nechutnala zmrzka tolik! Cacao na Nám. Republiky vede! Tata s příchutí Raffaelo? Bezkonkurenční!
Domáci, ze zahrádky... :)

Podzim už je vážně tady! 

Úžasný koktejl od firmy, která mi je moc sympatická. Skoro jako jejich boží etikety! 


Má nejúžasnější kamarádka bude mít letos maturiťák a tak jsem absolvovala i pár prohlídek v salónech. Krása..!

Jedno mango z trhu na Nám. Republiky, kterým jsem se odměnila za to, že jsem vydržela dvě hodiny na rétorice :-D Byla moc dobrá a Créme de la Créme někdy navštívím i v jejich kamenné prodejně.


Na konci měsíce jsem vyhlásila i jednu giveaway o rtěnku a něco na zub, tak pokud jste tak ještě neučinili, pospěšte si! Končíme sedmého října. 

No, nakonec se to jídlo ještě podařilo trochu vyvážit, ale i tak.. :-) Jak jste se měli v září vy? :-)
Pište a mějte se krásně :-)
Vaše,

P.S.: Některé fotky jste už mohli vidět na mém Instagramu, takže těm, co mě sledují, se omlouvám, že jsem je třeba trochu nudila. Ti, co mě ale nesledují, mohou začít tady :-P Děkuji  


Komentáře

 1. Krásné fotečky...., úžasné mňamky...
  Tak krásný i další měsíc.... :) Kat....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Tobě taky!! :-)

   Měj se hezky!
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Vločky, jogurt, ovoce i arašídové máslo dělají společnost na snídani i mě nějaký ten rok :) a hrozně mi to tak vyhovuje
  Ségra má letos taky maturiťák, tak jsme vybírali šaty :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem spíš zvyklá na slané snídaně a vždy mi to vyhovovalo i víc, ale ve škole je pro mě nějak praktičtější jíst jogurty. Tak jsem si zvykla snídat i mírně nasladko. Jinak jsem docela jedla i ovesné kaše, ale po nich jsem jsem byla taková "zapláclá", ráno se mi to zdálo moc syté. Tohle je pro mě úplně nejlepší varianta - najím se akorát, ale nejsem přejedená. Jinak já myslela, že máš malou sestru, ty nám tajíš ještě jednu? :-D

   Měj se hezky, Veru! :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 3. Děkuji za ten přívlastek u kamarádky :*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně přišlo blbý tam psát nejlepší kamarádka, to je jako když nám je osm :-D Tak jsi hold nejúžasnější ;-)

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.