Přeskočit na hlavní obsah

#145 Mé jmeniny!...

Ahoj čtenáři!
už je tomu rok, co jsem se vám poprvé chlubila dárky, co jsem dostala ke svým jmeninám. Poslední dobou se setkávám s hodně lidmi, kteří svůj svátek vůbec neslaví, popř. přijmou pár přání, ale nijak zvlášť tento den neprožívají. My to máme v rodině jinak - svátek slavíme asi na stejné úrovni jako narozeniny. Konec konců - je to den, kdy můžete slavit, ale narozdíl od narozenin si nemusíte zvyšovat věk (:-D). A to se vyplatí!
Jako vždycky jsem letos dostávala dárečky na etapy. Od přítele dokonce na dvě. V té první jsem dostala French press, který jsem si moc přála a k tomu kvaltní středně mletou kávu z M&S, která má nést v chuti stopy po citronu a ořechu. Je opravdu moc dobrá a jsem ráda, že i doma nebudu muset pít rozpustnou kávu (i když ta bez kofeinu z Lidlu je také dobrá). Aby té kávy nebylo málo, ještě jsem dostala kapsle do kávovaru Dolce Gusto s příchutí Chai Tea Latté. Chutná stejně jako Turtle z Costy, takže za mě má tento dáreček také palec nahoru :o)..
No a druhou etapu dárečků můžete vidět už na fotkách. Přítel mě překvapil krásnou kytičkou, jejíž růže už teď visí květy dolů a suší se do vázy. Tak jako všechny ostatní, které jsem kdy od něj dostala :-) (Děláte to někdo taky? :)) ... 
Ostatní dva dárečky jsou už "z dílny" kosmetických výrobců. Poslední dobou mě hodně začaly bavit rtěnky, takže mi přibyla jedna od Makeup Revolution v odstínu Chic. Ten se mi moc líbí, ale nečekala jsem, že bude mít třpytky. Osobně mám ráda rtěnky buď úplně bez třpytek a nebo s co nejmenšími, ale tady jsou docela znatelné a asi si budu muset trochu zvykat.
Paletka očních stínů, které mě rovněž začaly hodně zajímat (ovšem ne najednou s rtěnkou :D), jsou od I heart makeup. A jsou boží! Obsahem je 32 stínů, 10 matných a 32 se třpytkami. Zatím jsem jich zkoušela asi šest, ale určitě si s nimi vyhraji. Pigmentaci mají dobrou a výdrž je na tom stejně :-)
Za zmínku stojí ještě jeden dárek a to obal na tablet s klávesnicí. Sama jsem si ho na internetu vybrala a jen poslala odkaz rodičům. V popisu stojí, že je pro tablety velikosti 7" až 8". Ten můj má 7,85" a světe div se - nevejde se tam! :X ... Tak snad to vymění.. 
No a to je asi vše... :-) Mějte se krásně!
Vaše,


Komentáře

 1. Dostala jsi krásné dárky :) Ta paletka je moc hezká.

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 2. Paletka je nádherná :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. Dárečky jsi dostala krásné :) My si k svátku přejeme a dáváme si nějakou drobnost nebo sladkost s rodinou i přítelem

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Zatím z ní mám stejné pocity :o))

   Děkuji za komentář, Peggie :-))

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.