Přeskočit na hlavní obsah

#142 Túra, bobová dráha a procházky...

Ahoj čtenáři!
Po dvou článcích, které obsahovaly fotky a nějaké to povídání o mé dovolené, se dostáváme k poslednímu - třetímu. Ve čtvrtek minulý týden jsme se vydali na největší výlet během našeho pobytu. Už když jsme dovolenou objednávali, tak jsem počítala s tím, že se chci podívat na Sněžku. Respektive, vyjít Sněžku. Sama jsem tam totiž ještě nebyla a považuji to za takovou malou povinnost každého Čecha. Nakonec jsme ale plány změnili a vydali se autem na Horní Mísečky, odkud jsme se nechali autobusem (jezdí kyvadlově každých cca 15 minut) vyvézt na Zlaté návrší. 
Tam už jsme se po svých vydali na prohlídku Mohyly Hanče a Vrbaty a potom přes Harrachovy kameny a Dvoračky na Labskou boudu, kde jsme si dali točenou malinovku. Potom jsme pokračovali přes Ambrožovu vyhlídku k Pančavským vodopádům a nakonec k prameni Labe. Ačkoli jsem na Zlatém návrší už před pár lety byla, k prameni jsem se nedostala. Tak jsem si nakonec splnila aspoň jedno přání :-). Od Labe jsme se už pěšky vraceli dolů na Horní Mísečky k autu a celkem rozlámaní jsme se rádi dopravili do Rokytnice nad Jizerou, kde jsme si dali čaj a potom už se vraceli do hotelu. 
Nakonec jsme byli docela rádi, že jsme zvolili tento program, protože jsme toho viděli opravdu dost a výhled byl úžasný ze všech stran. Ale věřím, že i na tu nejvyšší horu Česka vylezu co nejdříve :-)Poslední fotky jsou ze závěru pobytu, kdy jsme se ještě jednou podívali do Polska (pro nějaké ehm... jídlo domů..) a taky jak jsme šli využít vstupenku na bobovou dráhu. Vydali jsme se tam schválně až před zavíračkou, abychom se vyhnuli frontám. Ze začátku jsem měla maličko obavy, jelikož moje do té doby poslední jízda skončila srážkou, ale ukázalo se, že byly úplně zbytečné! Přede mnou jela nějaká paní a ještě mě brzdila! :X :D Možná, že kdybychom tam byli s přítelem úplně sami, užili bychom si to ještě víc, ale i tak to bylo moc fajn a jdu hledat otevíračku bobovky v Praze! :-)

Tím uzavírám popis letošní dovolené a už teď se těším na další :-)

Mějte se hezky,
Vaše 

Komentáře

  1. na takej podobnej bobovej dráhe som bola takisto a je to fakt sranda ! :D :) krásne fotky :)
    THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovědětVymazat
  2. Taky jsem jela na bobové dráze toto léto poprvé a hrozně se mi to líbilo :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.