Přeskočit na hlavní obsah

#139 Bydlení v šestiúhelníku a až na vrcholky hor...

Dobré ráno, čtenáři!

Zrovna ležím ve velké měkké hotelové posteli v pokoji podivného tvaru, jelikož je součástí jednoho velkého šestiúhelníku. Držím tablet, klofu písmenko po písmenku, koutkem oka sleduji jestli už mizí pára a mlha z údolí pod námi, abychom měli odpoledne ten nejlepší výhled, a tak trochu se těším, až za devět minut vzbudím přítele, který mi ještě spokojeně oddychuje do ucha, abychom se začali chystat na snídani. Jsme tu už třetí den a znovu se přesvědčujeme, že i v Česku je krásně. Krkonoše jsou super i za deště, kterého jsme si zatím užili skoro víc, než slunce. Však ono se to zlepší :o) Původně jsem chtěla během pobytu napsat alespoň tři články o tom, co tu podnikáme, ale k notebooku se mi tady wifi vůbec nepřipojí a na tabletu je to značně nepohodlné. Články ale píši a těším se, až je v Praze publikuji :-) Třeba budou i o tom, co jsem dostala k svátku, co jsem si tu koupila, ale v zásobě je i pár receptů a jedna skvělá výhra v GA! :-) 


Jestli se při dnešním výšlapu budu cítit takhle...! :-D 

Zatím se mějte krásně, pište mi jak si užíváte srpnové dny a já jdu na tu snídani! :-D 
Vaše, 
P.S.: Nejaktuálnější fotky můžete vidět třeba na Insagramu mě i tohoto blogu - skillsofart (v menu blogu :-))) 

Komentáře

 1. Odpovědi
  1. To je, ale už se nám to pomalu krátí... :-(

   Děkuji za komentář, Il :-)

   Vymazat
 2. Taky si myslím, že v Česku je plno krásných míst :) Zrovna teď se chystám na prodloužený víkend s kamarádkou na Lipno, tak už se těším, protože jinak jsou moje dny pořád pracovní

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z Lipna jsme se zrovna vrátili s přítelem. Je tam úžasně, tak ať vám vyjde počasí! :)
   Michelle B :)

   Vymazat
  2. Na Lipně si to, Veru, určitě užijete! Já tam byla před pár lety a bylo tam krásně, to samé tvrdili rodiče, kteří tam byli minulý týden. Byli moc spokojeni i přesto, že tam bylo opravdu hodně lidí :-)

   Děkuji za komentář a užijte si pobyt! :-)

   Vymazat
 3. V Krkonoších jsem nikdy nebyla, ale dokážu si představit, že je tam krásně! :)
  Mimochodem nikdy mi nešlo do hlavy, jak na tu "stěnu" dokážou vyšplhat, udržet se na ní a ještě jí v klidu okusovat :D
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vzhledem k tomu, že jsem se tak opravdu cítila, tak ti to povím, jak se tam dokážou udržet... :D Takže.. dáš jednu nohu, pak druhou a rukama baštíš borůvky, které jsou tady vážně na každém rohu.. Ne, sranda.. je tu vážně pěkně :-)

   Děkuji za komentář, Michelle :-)

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.