Štítky

června 10, 2015

#127 TAK NA TO JSEM NEMYSLELA ANEB VĚCI, NA KTERÉ ČLOVĚK PŘIJDE AŽ PO REKONSTRUKCI

On občas člověk tak trochu nepřemýšlí. A nebo nepřemýšlí dopředu. Jak jsem už jednou zmiňovala, baví mě rekonstruovat a nějakým způsobem zlepšovat (alespoň občas zlepšovat) prostor pro bytí. 

Víte, mám koníčky, baví mě cestovat, ale ráda investuji svůj čas i peníze hlavně do svého příbytku - současně to je jen něco přes dvacet metrů, kterých sdílím s mou kočičí kámoškou, ale vím, že až přijde doba, kdy budu paní domu (či bytu?), vrhnu se do toho ještě s větším nasazením! :-) Koneckonců, pořád je co zlepšovat - a neměl by se člověk cítit nejlépe doma? 

Ale k pointě článku!

Už jsem hodněkrát přesouvala postel k oknu, skříň ke dveřím, stůl před postel a asi tak stopadesátkrát tam a zpět. Ale i kdybych to udělala stopadesátkrátjednou, tak by se cestou objevilo něco, proč bych to posunula po stopadesátédruhé..

Víte co tím myslím? 
Nu, že věci, které se zdají při plánování jako nejlepší a nejpraktičtější a nezdesignovéjší, nemusí opravdu takové být. 

Vezměte si takový stůl bez šuplíků...

Řekla bych, že se v poslední době stává poměrně populárním. Zkrátka - líbí se mi. Sama mám připěvněnou dřevěnou desku na šicím stroji po mé babičce. Ten šicí stroj v něm ještě pořád je, čímž jsem získala i bonus - šuplík o šířce celých 11cm! A ne - nestačí to. Obsahem je tak akorát jeden vlhčený ubrousek, dva zvýrazňovače a čtyři mince z dovolené. I když se to třeba nezdá, šuplík by se sem tam hodil. Třeba když je návštěva ve dveřích a potřebujete rychle uklidit :-))


...nebo vzorované závěsy...

Když nad tím tak přemýšlim, musela jsem být před rokem buď ovlivněna maturitním stresem, nebo jsem byla na houbičkách. Vzorované závěsy už brzy sundám a nahradím je jednobarevnýma. Zvětším pokoj, prosvětlím ho a ještě si budu mít prostor pro kreativní vyžití na stěně.. :-))

 ...jak se spí bez nočního stolku?...
 Podle mě úplně stejně jako s ním. Tedy pokud nejste čtenáři. Pokud je poslední zvuk, který slyšíte před dovřením očí, zaklapnutí knihy, máte bez nočního stolku dvě možnosti - buď knihu strčíte pod polštář a mizerně se vyspíte (stačí, že tam je už mobil), nebo ji dáte vedle postele na podlahu a riskujete, že si s ní kočka půjde "hrát"... :-) 

Napište mi, čeho bych se měla vyvarovat při letošním faceliftu pokoje a taky se pochlubte, co "chytrého" jste vytvořili vy :-)))

Mějte hezký večer,
Pozn.: Ode dneška už mám prázdniny, takže se budu snažit být aktivnější :-)

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥
 
 Veškeré obrázky jsou ilustrační se zdrojem zde.

1 komentář:

  1. Jsem taky ten blázen, co pořád tak různě stěhuje nábytek po pokoji :D

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..