Přeskočit na hlavní obsah

#123 ...žijeme hokejem...

Považuji se fanouška hokeje. A myslím si, že mu docela rozumím - asi tak, jako dalších 10 milionů obyvatel v této republice :-D.

Všechno to pro mě začalo zimními olympijskými hrami v roce 2010 ve Vancouveru, kdy jsem kvůli zápasům vstávala o pár hodin dříve a po pár srdečních zástavách, které jsem prodělala během utkání jsem šla rovnou do školy, kde jsme všechny třetiny důkladně probrali. Když jsme olympiádu nevyhráli, přišlo mistrovství a to  se už slavilo. 


Kdybych v té době ale tušila, že tímto pro mě začne éra, díky které mám teďka ve skříni složených několik českých vlajek, národní dres, téměř celou výbavu slávistického fanouška, v hlavě hymnu Slavie a že získám přátelství kluků - spolužáků - protože to je ta holka "kterározumíhokejiaránoběhemšampionátusipředzačátkemhodinyčteSport".....
Říkala jsem si, že až bude MS v Česku, budu klidně ležet před stadionem a čekat, až otevřou pokladny. Jenže nedostalo se na mě.. 

V dění ale jsem, bydlím, čeští kluci bydlí nedaleko mě a tak jsem tu atmosféru nasála tak, jako tak.. I když ta vůně teprve začíná. A doufám, že bude vonět co nejdéle - a ještě intenzivněji!!

Pojďme se tedy podívat, jak se to prožívá v Praze.
 Zastávka tramvaje :-) Síň slávy českého hokeje + fanshop naleznete v Galerii Harfa hned vedle O2 areny :-)


 Neoluxor vyndal zboží :-D :-)Českou trikolorou je ozdobené i autíčko :-3

Současné bydliště našeho týmu :-)
 
+ jedna fotka na závěr :-D Je vidět, že v nás kus hokejového srdce je :-D

Jak vnímáte hokej Vy? :-)
Přeji hezkou sobotu,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Hokej mám taky ráda, ale jsem spíš na fotbal, ale s těma klukama to mám podobně- "tyjo, holka co rozumí fotbalu, to je hustý" :D
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě fotbal baví hlavně ve chvíli, kdy o něco jde - a v případě ČR to je bohužel málokdy :D Takže za mě spíš ten hokej - ne snad proto, že máme více úspěchů, ale hlavně proto, že to je rychlejší :-))

   Vymazat
 2. Hokej mám také moc ráda. Každý rok se těším na květen až zase začne mistrovství. :-D
  Denisa
  SVĚT KOSMETIKY

  OdpovědětVymazat
 3. jehéé, super :)
  já jsem taky hokejový g´fanda, baví mě koukat, kibicovat, fandit... mám ráda tu atmosféru, mám ráda ten sport. A že fandím jen nároďáku? a co jako, není to tak snad správně? :D

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem propadla hokeji.... jen to bylo o trochu dříve Nagano mě osvítilo, tehdy jako základní školou povinnou :D a s přestávkami mě to drží do teď. Hlavně že je na co koukat ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.