Štítky

dubna 05, 2015

#119 BŘEZEN: fotoshrnutí

Teď začíná to hezké období. Kdy není ještě takové vedro, ale v pohodě stačí slabší mikina. Alespoň by takové období nastat mělo, viď Apríle?


A jak jsem uplynulý březen prožila já, na to se pojďme podívat :-)

Počátkem měsíce jsem se zcela spontánně ocitla na hezkém výletě v Kutné Hoře :-)

Na farmářském trhu jsem si koupila výborný jogurt s ještě hezčím obalem ::-) // Vyzkoušela jsem poprvé recept od mamky holek z A cup of style - sledujete ji? :-)

Nebýt těch paneláků v pozadí, neřekla bych, že to je fotka z Prahy..

S Honzou jsme šli na první větší procházku v tomto roce. Z ní pochází i předešlá fotka :-)

 V Holešovické tržnici jsem sehnala listový špenát (mimochodem, vím, že byl březen, ale ta cena?) a vzniklo nej jídlo za měsíc březen - Rýže natural, listový špenát a tofu. // Listy špenátu jsem i rozmixovala s grepem a překvapivě to bylo vážně moc dobré!

Aby to nevypadalo, že žiji jen zdravě :-D - S Honzou jsme už po několikáté dělali domáci burgery (včetně housky). // Pokud máte rádi Kinder Maxi King a budete se motat kolem Prahy, tak jděte na tento dortík Na Růžek na náměstí v Říčanech u Prahy. Byl opravdu vynikající! :-)

Do sbírky mi přibyl další produkt od Himalayi - první krém, který nezanechává mastnou pokožku, takže opět tato značka nezklamala :-) // Pokud máte akné, tak doporučuji kosmetiku s obsahem oleje z čajovníku. Ten mi opravdu pomohl.

V Říčanech jsem sehnala i vosk YC - Midsummer´s night. V obchodě mi voněl nejvíc, ale znovu si ho už asi  nekoupím. Je z něj cítit něco jako pánský deodorant, což mi sice voní, ale jen na mém příteli :-)) // Knížku, kterou zrovna čtu je 1000 věcí, co mě serou. Znáte? Koukněte na webu ;)

Úderem jara jsem zahájila soutěž (chcete-li giveaway), která má velmi jednoduchou podmínku a soutěžit můžete až do 17.4.2015. Jestli jste se ještě nezapojili, tak máte možnost  TADY :-)

Jaký byl Váš měsíc březen? Pokud jste dělali shrnutí na svém blogu, hoďte mi do komentářů odkaz, ráda se podívám :-)
Vaše, 
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

3 komentáře:

  1. Měla jsi skvělý měsíc :) No můj březen byl plný školních povinností a pak taky cvičení a brigády :D. Lucky a Niki mamku sleduju, ale zatím jsem žádný její recept nezkoušela

    OdpovědětVymazat
  2. krásné fotky, hlavně to jídlo!

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..