Přeskočit na hlavní obsah

#119 BŘEZEN: fotoshrnutí

Teď začíná to hezké období. Kdy není ještě takové vedro, ale v pohodě stačí slabší mikina. Alespoň by takové období nastat mělo, viď Apríle?


A jak jsem uplynulý březen prožila já, na to se pojďme podívat :-)

Počátkem měsíce jsem se zcela spontánně ocitla na hezkém výletě v Kutné Hoře :-)

Na farmářském trhu jsem si koupila výborný jogurt s ještě hezčím obalem ::-) // Vyzkoušela jsem poprvé recept od mamky holek z A cup of style - sledujete ji? :-)

Nebýt těch paneláků v pozadí, neřekla bych, že to je fotka z Prahy..

S Honzou jsme šli na první větší procházku v tomto roce. Z ní pochází i předešlá fotka :-)

 V Holešovické tržnici jsem sehnala listový špenát (mimochodem, vím, že byl březen, ale ta cena?) a vzniklo nej jídlo za měsíc březen - Rýže natural, listový špenát a tofu. // Listy špenátu jsem i rozmixovala s grepem a překvapivě to bylo vážně moc dobré!

Aby to nevypadalo, že žiji jen zdravě :-D - S Honzou jsme už po několikáté dělali domáci burgery (včetně housky). // Pokud máte rádi Kinder Maxi King a budete se motat kolem Prahy, tak jděte na tento dortík Na Růžek na náměstí v Říčanech u Prahy. Byl opravdu vynikající! :-)

Do sbírky mi přibyl další produkt od Himalayi - první krém, který nezanechává mastnou pokožku, takže opět tato značka nezklamala :-) // Pokud máte akné, tak doporučuji kosmetiku s obsahem oleje z čajovníku. Ten mi opravdu pomohl.

V Říčanech jsem sehnala i vosk YC - Midsummer´s night. V obchodě mi voněl nejvíc, ale znovu si ho už asi  nekoupím. Je z něj cítit něco jako pánský deodorant, což mi sice voní, ale jen na mém příteli :-)) // Knížku, kterou zrovna čtu je 1000 věcí, co mě serou. Znáte? Koukněte na webu ;)

Úderem jara jsem zahájila soutěž (chcete-li giveaway), která má velmi jednoduchou podmínku a soutěžit můžete až do 17.4.2015. Jestli jste se ještě nezapojili, tak máte možnost  TADY :-)

Jaký byl Váš měsíc březen? Pokud jste dělali shrnutí na svém blogu, hoďte mi do komentářů odkaz, ráda se podívám :-)
Vaše, 
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

  1. Měla jsi skvělý měsíc :) No můj březen byl plný školních povinností a pak taky cvičení a brigády :D. Lucky a Niki mamku sleduju, ale zatím jsem žádný její recept nezkoušela

    OdpovědětVymazat
  2. krásné fotky, hlavně to jídlo!

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.