Přeskočit na hlavní obsah

#117 Prodloužení...

Skoro čtrnáct dní tady bylo pusto a prázdno. Důvodem nebyl ani tak nedostatek času, ale to, že jsem chtěla, aby prvním článkem byla soutěž, která odstartovala úderem jara. 

Ehm, "jara"...

Děkuji všem, co se zúčastnili, ale aby bylo adeptů na výhru ještě více, rozhodla jsem se, že soutěž prodloužím. A to celkem o dalších 14 dní.. :-) (t.j. do 17.4.2015) Blog bude ale ode dneška už normálně fungovat :-)

 Hrát můžete tady a podmínkou je jen napsat mi, jaký jarní výlet byste mi doporučili :-)

Spring Moments by lucia and mapp, via Flickr / RLD

Doufám, že jste vstoupili do nového měsíce šťastným krokem a užíváte si Velikonoce!
Vaše,

Zdroj obrázku zde

Komentáře

 1. Ahoj Hani, já jsem vstoupila do nového měsíce víkendem domů a o pět kilo lehčí po čtyřech týdnech s Mačingovou :) A nyní už zase diplomkuju, kéž by mi to šlo tak, jak mi to nejde :D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 2. Už jsem si říkala, co s Tebou je :), budu se těšit na články

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, budu se těšit na každý nový článek :))

  Life by Peggy

  OdpovědětVymazat
 4. Pusto a prázdno .. no jo to chápu taky se nám to na blogu občas stává :D A tak aspoň že už jsi z5 ;-) Těším se na články.
  KlarissAddell

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.