Přeskočit na hlavní obsah

#116 Jarní hraní!

Dneska jsme se probudili do plnohodnotného jarního dne. Doufám, že se vám všem podařilo vykročit z postele tou správnou nohou :-)

A pokud jste trošku hráči, pojďte se zúčastnit soutěže.
--> pokračování článku -->

O co budeme hrát?
 • Candle plate alias talířek na svíčku a na vonnou tyčinku
 • Krémový lak na nehty od s-he
 • Čistící pleťové mléko od Weledy (pro normální a suchou pokožku)
 • Vzoreček pleťového mléka od L'Occitane
 • Sprchový peeling s vlašskými ořechy a fíkem
 • a na závěr jedna čokoládka od Toblerone  

Pravidla?
1) Napište mi tip na ideální jarní výlet.
2) Držet si palce :-)
3) Pokud budete soutěž kdekoli sdílet, můžete připsat ještě jeden komentář pro zvýšení šance (do něj stačí vložit jen odkaz, kam jste soutěž sdíleli).

Podmínkou soutěže není sledovat můj blog (jelikož by stejně polovina příchozích po ukončení soutěže odešla), ale zároveň na Vás nechci ani žádný kontakt, jelikož se mi výherce přihlásí sám :-) Když se nepřihlásí, vyhlásím jiného :-)

Soutěž bude ukončena v pátek 3.4.2015 - výherce vyhlásím v tomto článku a na facebooku blogu tady.


SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - VÝHERCE JE - KLÁRA KOMRSOVÁ. 
Prosím, aby se do neděle ozvala na e-mail skills-of-art@seznam.cz a připsala adresu, kam mám balíček poslat. Pokud se neozve do neděle 19.4. 2015, bude vylosován jiný výherce.  Toho popř. zveřejním JEN NA FACEBOOKU tohoto blogu.


Mějte krásný den a krásné jaro!


Komentáře

 1. Můj ideální jarní výlet? V poslední době jsem se dala na běhání, takže vyrazit na dvě hodinky do přírody se proběhnout, v uších sluchátka se skvělou hudbou a kochat se přírodou :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je moc pěkná soutěž! Perfektní jarní výlet? Já miluji procházky v lese, tj. na nějakou rozhlednu za slunečného počasí. A nebo je také super zajít do ZOO, na jaře se rodí spousta mláďat, a tak je tam príma podívaná. Navíc, zoologických zahrad máme v Čechách poměrně dost, a tak snad každý má nějakou v rozumné dojezdové vzdálenosti ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Za mě asi hřebčín Slatiňany zabývající se chovem starokladrubského vraníka. Prostředí, kde se natáčel seriál Dobrá voda. Na pastvinách už budou letošní hříbata a od 1.4. začíná i návštěvní sezóna. V okolí se dá navštívit např. Kočičí hrádek, rozhledna Bára, hipologické muzeum, atd... :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sdíleno https://plus.google.com/u/0/111719091868151544104/posts

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná výhra :)
  Ideální výlet - pěší vycházka na Kunětickou horu :)

  OdpovědětVymazat
 6. ideálny jarný výlet je akákoľvek prechádzka do prírody kde sa pomaly, ale isto začína všetko pekne prebúdzať :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 7. zdieľala som tu: https://www.facebook.com/lubeznablog/posts/484527238367510
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 8. Ideální výlet.. No tak já bych asi jela na nějaký zámek anebo bych šla na výšlap na Lysou horu. :)
  Super giveaway. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Vyrazit do Pražské botanické zahrady na motýli. Jsou nádherní. :)

  OdpovědětVymazat
 10. Sdíleno: https://plus.google.com/110817391474014451148/posts

  OdpovědětVymazat
 11. Podle mě ideální jarní výlet začíná probuzením se do krásného dne, plného sluníčka a svěžího vzduchu. Pak ať už je vlastně úplně jedno kam člověk zamíří. Já osobně na jaře začínám navštěvovat zoologické zahrady a hrady a zámky, které se probouzejí ze zimního spánku stejně jako květiny na zámeckých zahradách... :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ideální jarní výlet...prostě příroda chodíme každoročně na Pálavu je tam moc pěkně takže doporučuji pokud si tam ještě nebyla :) Na Velikonoce ideál !! Bývá tam vždy moc lidí i když letos nwm má být dost zima.

  OdpovědětVymazat
 13. Sdílím zde:
  https://www.facebook.com/pages/KlarissAddell/590401431082949?ref=hl

  OdpovědětVymazat
 14. Ideální jarní výlet? Mě to láká na zámek Hradec nad Moravicí, je tam krásně, a obzvlášť na jaře!
  Soutěž krásná, držím si palce :)
  Krásné svátky jara, Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Mám tady jeden tip, který je i osvědčený! Byli jsme o víkendu na výletě ve Starém Ransku, které je proslulé svými bledulkovými "poli" nebo prostě v lese roste spoustu bledulek a to k jaru prostě patří. Všem doporučuji! :-) Jinak giveaway skvělé, hodilo by se mi všechno, tak jsi jdu držet palce :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Ideální jarní výlet je podle mě kamkoliv do přírody, nabít se svěží energií přírody a nachytat první hřejivé paprsky. Pro mě je ideální jarní výlet coffee to go a procházet se okolo řeky, moře nebo jen tak v parku s mým milovaným :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.