Přeskočit na hlavní obsah

#114 Recenze: Obal na telefon - Aliexpress

Nedávno jsem dostala telefon. Ten s tím nakousnutým jablkem. A dostala jsem k němu i dva kryty.

Jeden byl šedý, druhý černý. Takže žádná sláva. Pokud jste na tom stejně jako já a zadali jste do vyhledávače na ebay, aliexpressu apod. heslo "cover iPhone" vykouknou na vás tisíce různých krytů.


Při zadávání hledaného zboží jsem žádný velký požadavek a vizi neměla. Ale já, velký milovník koček jsem si nemohla nevšimnout! Vcelku jednoduchý obal s kočkou. 

--> pokračujte ve čtení -->

Cena byla vážně směšná (odkaz výrobku), takže se nedalo odolat. A jaké jsou poznatky? Já vám tedy nevím!

Foto prodejce

Ta kočka měla být černá!
Místo toho je docela nehezky do zelena a to se mi tedy už moc nelíbí. Ono se to úplně přesně nedalo zachytit foťákem. V tabletu vypadá zase o něco lépe - do černa. Co je ale divnější, asi s tím mám jediný problém já. Nikomu v okolí to tak šílené nepřipadá, tak si na to nějak zvykám. Ale víte, to je tím, že se člověk na něco moc těší a když to není potom přesně podle jeho představ, je zklamaný.

Foceno mobilem//Foceno tabletem
Ale zase za takovou cenu mít obal na telefon, který moc hezky sedí a podle kvality hádám, že by měl něco vydržet, tak to zase není taková hrůza.  
A ještě takový dodatek - což ale neberu jako mínus, jelikož jsem věděla, že to tak bude: já mám radši takové ty ohebnější silikonové obaly a tento je z tvrdšího plastu. Za druhé bohužel nemá kryty na tlačítka a zdířky na sluchátka a nabíječku. 

To je asi vše, co jsem chtěla napsat. Plánuji si určitě pořídit další kryty, ale dám předost i jiným prodejcům :-)

Přeji hezkou neděli,
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

  1. Čekala jsem na tvou reakci, jaký ten kryt bude. Já jsem si koupila kryt na mobil tady http://www.epishop.cz/homepage a jsem naprosto spokojená. Ten můj stál cca 250Kč, ale má všechno, co má mít (dírky apod) a je bytelný) ;) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.