Přeskočit na hlavní obsah

#101 Valentýnský trh

Pokud aslespoň očkem sledujete můj facebook, tak jse zaregistrovali, že jsem se včera zmínila o Valentýnském trhu. Ten se konal v pátek třináctého února v Praze na Andělu.

My jsme se tam s Honzou vydali spíše spontánně, ale nelitovali jsme. Bylo tam toho více, než jsme čekali a po prohlídce stánků se zamilovanými plackami, květinami, dokonale vypadajícími makronkami nebo krásnou keramikou jsme si dali čerstvou míšenskou kremroli a kávu z rodinné pražírny Longberry Trh byl hned naproti obchodu Delmart. O tom jsem se dozvěděla už před pár měsící na blogu Lady Kerstyn (tady), a protože já na blogerky dám, šli jsme ho hned prozkoumat. Tedy, já už tam byla dříve, ale pokud máte rádi atmosféru Sklizena nebo potrvain v M&S, tady se také porochníte :-)


  Honzův úlovek :-))

Napište mi, jestli máte rádi takové trhy - ať už s jakoukoli tématikou a těm, kdo slaví Valentýn přeji, ať si ho užijí co nejlépe. A těm, kdo ho neslaví, ať si užijí sobotu :-)

Vaše,
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Jé, tak takový trh by se mi hodně líbil :) Škoda, že u nás poblíž není nic podobnýho
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno je totálně dokonalé ! :D
  makeup-challenges.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. To muselo být super, tulipány jsou boží :)

  Life by Peggy

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.