Štítky

ledna 27, 2015

#92 Body&Soul Wellness


Když jsem byla před Vánoci v Německu, tak jsem si koupila pár dárečků "ode mě pro mě" pod stromeček (děláte to taky? :-)). 
 Jelikož jsem ale neměla tolik času, zaběhla jsem do velikého obchodu Müller. Určitě to budete někdo znát, ale kdyby ne - je to obchod, kde najdete kosmetiku od drahých parfémů až po tu nejlevnější, včetně dekorativní kosmetiky, ale také hračky, PC hry, CD.

Mě zaujal především obrovský regál s přírodní kosmetikou a hned vedle s kosmetikou Body&Soul Wellness.Jelikož jsem už předem věděla, že si budu tyto věci nechávat pod stromeček, vybírala jsem spíše očima. Zkrátka abych měla překvapení alespoň z vůně. Zaujal mě obal produktů s vůní orchideje a para ořechu a tak jsem si vzala v podstatě celou sadu - pěnu do koupele, tělový sprej a bombičku do vany. 
Tělový sprej jsem potřebovala nejvíc, ale mám z něj paradoxně nejmenší radost. Ty rozmazlovátka do vany jsou na tom o dost lépe. Popisování vůně mi přijde zbytečné, protože si ji asi málokdo umí představit, když sem vypíšu složení, ale to nejdůležitější - ano, připomíná orchidej :-))


Jako bonus jsem připojila i olej, který jsem měla v plánu využít už před Vánoci , ale stejně jsem se k němu dostala až později. Je s vůní pomeranče a skořice, což je naprosto dokonalá kombinace a lituji, že jsem si toho z této série nevzala víc :-) 

Ceny byly opravdu směšné. Nejdražší byl olej, asi za 3,5€, ostatní něco kolem 1,5€. 

Pokud máte v plánu navštívit Německo, koukněte tam - a třeba i k tomu regálu s přírodní kosmetikou - na něj mám zálusk příště :-)

Napište mi, jestli používáte takové "blbůstky" a mějte se hezky,


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

2 komentáře:

  1. Jé, to jsou fakt krásný obaly :) Já jsem si ještě nikdy kosmetiku v zahraničí nekoupila
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..