Přeskočit na hlavní obsah

#92 Body&Soul Wellness


Když jsem byla před Vánoci v Německu, tak jsem si koupila pár dárečků "ode mě pro mě" pod stromeček (děláte to taky? :-)). 
 Jelikož jsem ale neměla tolik času, zaběhla jsem do velikého obchodu Müller. Určitě to budete někdo znát, ale kdyby ne - je to obchod, kde najdete kosmetiku od drahých parfémů až po tu nejlevnější, včetně dekorativní kosmetiky, ale také hračky, PC hry, CD.

Mě zaujal především obrovský regál s přírodní kosmetikou a hned vedle s kosmetikou Body&Soul Wellness.Jelikož jsem už předem věděla, že si budu tyto věci nechávat pod stromeček, vybírala jsem spíše očima. Zkrátka abych měla překvapení alespoň z vůně. Zaujal mě obal produktů s vůní orchideje a para ořechu a tak jsem si vzala v podstatě celou sadu - pěnu do koupele, tělový sprej a bombičku do vany. 
Tělový sprej jsem potřebovala nejvíc, ale mám z něj paradoxně nejmenší radost. Ty rozmazlovátka do vany jsou na tom o dost lépe. Popisování vůně mi přijde zbytečné, protože si ji asi málokdo umí představit, když sem vypíšu složení, ale to nejdůležitější - ano, připomíná orchidej :-))


Jako bonus jsem připojila i olej, který jsem měla v plánu využít už před Vánoci , ale stejně jsem se k němu dostala až později. Je s vůní pomeranče a skořice, což je naprosto dokonalá kombinace a lituji, že jsem si toho z této série nevzala víc :-) 

Ceny byly opravdu směšné. Nejdražší byl olej, asi za 3,5€, ostatní něco kolem 1,5€. 

Pokud máte v plánu navštívit Německo, koukněte tam - a třeba i k tomu regálu s přírodní kosmetikou - na něj mám zálusk příště :-)

Napište mi, jestli používáte takové "blbůstky" a mějte se hezky,


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.