Štítky

ledna 23, 2015

#90 TOP 5 seriálů


Všechny pochází z Spojených států, trvají něco kolem 23 minut a většinou vás pobaví. Aspoň trošku.
Řeč je o seriálech. No, spíše sitcomech. Já je mám ráda proto, že je jejich délka tak akorát. Něco se stihne odehrát, ale nestrávíte před obrazovkou půl mládí. Je to super kulisa k vaření, uklízení, lakování si nehtů, nebo když vám autobus jede až za dlouho, ale Vy už jste nachystaní k odchodu :-)

A které považuji za ty nejlepší ? 

1) Přátelé
Nikdy se nemohu rozhodnout, koho mám z té šestice nejradši. Asi Jennifer Aniston, alias Rachel. Každopádně je to seriál, jehož scénář bych mohla přepsat. Každý díl jsem viděla asi 15x a budu se dívat znovu a znovu..Líbí se mi, že není jen shlukem vtipů, ale má příběh :-) (zdroj)

2) Krok za Krokem
Život této rodinky byl první sitcom, který jsem začala sledovat. Stejně jako u výše zmiňovaného - řekněte mi scénu a já ji přeříkám nazpamět :-) Kdysi býval číslem jedna, ale Přátelé ho prostě překonali :-) (zdroj)

3) How I met your mother
Sitcom, jehož překlad do češtiny se mi prostě nelíbí - zkrátka HIMYM. Sleduji ho od roku 2009, na díly posledních dvou řad jsem čekala každý týden tak, jak nově vcházely i Americe. Konec seriálu nepovažuji za dobře zvolený, ale sama nevím, jak bych ho ukončila jinak :-) (zdroj)

4) Chůva k pohledání
Jednoduché téma a jednoduché vtipy, ale každý večer jsme s mamkou sledovaly, jestli už ta Fran pana Sheffielda klofne :-) Navíc s prima českým dabingem :-) (zdroj)

5) Dva a půl chlapa
Nikdy bych si nemyslela, že to bude seriál, na který se budu pravidelně dívat. Přesto ho už pár týdnů sleduji za TV Smíchov a dost jsem si na něj zvykla. Jsem v něm ale nováček, takže prosím žádné spoilery :-)) (zdroj)

Svého času jsem měla ráda i Simpsonovy, ale čím jsou novější díly, ztrácejí příběh. Proto nejsou v mém top žebříčku zahrnuty :-) 

Máte radši filmy nebo seriály a který byste doporučili? Dejte mi vědět a mějte se hezky :-)

Vaše,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

10 komentářů:

 1. A kde je Sex ve městě?:-) Jinak dva a půl chlapa nejlepší!:-)))Naprosto souhlas!!!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Sex ve městě mě moc neuchvátil :/ Knihy super, film jsem viděla jen jeden - necelou dvojku a to by šlo, ale seriál za mě prostě ne.. :-)

   Vymazat
 2. Za mě poslední dobou z těch kratších 2 Broke Girls (2 Socky - děsnej název). Nikdy jsem se u seriálu tolik nenasmála :D. Z tvého výběru souhlasím kromě Přátel se vším, asi jsem výjimka, ale nikdy mě nijak nechytli. Jinak můj absolutní favorit je Sherlock Holmes!
  Tech for Girls!

  OdpovědětVymazat
 3. Přátele, Krok za krokem a Chůva k pohledání super :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Tvoje TOP 5 je úžasná, všechny tyhle seriály moc dobře znám.. Nejradši máme tedy HIMYM a Přátelé, i když pžiznám se, že si vůbec nejsem jistá, jestli jsem viděla všechny díly Přátel, takže tento rok to chci zhlédnout od úplně prvního dílu a zhlédnout každý další díl :D Dobrý vkus :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zhlédni, Přátelé stojí za to :o))

   Vymazat
 5. Přátelé, HIMYM a 2 a půl chlapa jsou i mými oblíbenci. Poslední dobou jsem zase podlehla kouzlu Gilmorek, takže i když už jsem je viděla několikrát, sleduju je znovu :)
  A taky mě dost zaujal serial Friends with better lives..ale v tom nejlepším ho přestali točit:(

  ...//Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat
 6. The Big Bang Theory, Gilmorky, Friends a Chůva= nejlepší seriály :D

  OdpovědětVymazat
 7. Za mě je nejlepší Teorie! Z Přátel miluju Chandlera, má bezva humor, který je mi ohromně blízký, určitě bychom si rozuměli :-).
  Zato Jak jsem poznal vaši matku a Chůvě k pohledání jsem nikdy na chuť nepřišla.
  Dva a půl chlapa sleduju sporadicky, nějak to nevyhledávám, ale když už to běží, tak se docela bavím.
  kdyzmamchut

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak Teorii jsem zase nepřišla na chuť já.. Ale kdo ví, třeba by se mi to začalo líbít, kdybych viděla víc dílů. Viděla jsem jich asi pět a není to nejhorší, ale těžko říct. Nevím, proč mě to nechytlo :-))

   Vymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..