Přeskočit na hlavní obsah

#74 Zvu vás!


Vánoce jsou můj nejoblíbenější svátek.

Respektive, je to událost, u které se člověk dokáže nejvíc kreativně vyřádit a ještě za to bude (alespoň většinou pochválen). A když se vyřádíte i s jídlem, v pohodě to můžete shodit na:
"vždyť je to jen jednou za rok"

Líbí se mi, když mám v pokoji věci (čím více, tím lépe), které používám jen na Vánoce. A sním o tom, že jednou budu mít speciální vánoční jídelní sadu od mističek po sklenky na šampaňské. 

Na jakém levelu jsem s výzdobou teď, Vám ukáži na následujících fotkách.

Pojďte dál!

 Výzdoba se dotkla i mého kosmetického stolečku :-))

 I když z toho repráčku "čumí" kabel, považuji je (jsou dva) nad postelí za dobrou vychytávku v pokoji.. Nehrají moc nahlas a v druhém rohu pokoje už nic neslyšíte, ale tím lépe pro dobrou relaxaci.. nebo romantické chvilky :-))


Speciálné vánoční mám i povlečení, které používám opravdu jen od prvního adventu do Silvestra. Během toho ho peru ještě ráno 23. 12. aby do večera uschlo a ráno na Štědrý den jsem se vzbudila v čistém a nadýchaném :-)

Každý rok si kupuji něco nového do své "výbavy" a letos bych chtěla něco severského, nejlépe nějakého dřevěného soba :-) Zítra jdu na vánoční veletrh, tak se tam zkusím podívat :-)))

A jaký je Váš styl vánočních dekorací a co plánujete na víkend? :-)

Hezký pátek,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Máš moc pěknou výzdobu a ten talířek je krásný! :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je moc krásný! Ten zvyk s povlečením jsem měla dlouho taky. Respektive jsem měla povlečení z dětství, kterého jsem se nechtěla vzdát a myslím, že ho doma ještě mám, takže ho nejspíš příští týden povleču (nejsem trvale doma). Výzdobu máš krásnou, já jsem ji letos ošidila, vánočně mi voní jen vanilková svíčka z IKEA a případně chai chai, když si ho uvařím. Jinak to letos není moc velké, s přítelem už máme Vánoce za sebou (v úterý odlétá na dva roky pryč), a tak ani není moc nálada na zdobení...
  bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukala jsem na fotky :-))) A dva roky? No, to nevím jestli bych vydržela.. :/ Držím palce.. ;)

   Vymazat
 3. Krásné ozdoby :) Líbí se mi ta dóza s bonbonama :D. Vánoce jsou taky můj nejoblíbenější svátek
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, dóza od bonbonů je, ale bonbonky v ní už nejsou ;D ... Jsou v ní plátky sušených růží, co jsem dostala k osmnáctinám :-))

   Vymazat
 4. Kytku - vánoční hvězdu - mám také vždycky na Vánoce, s Vánoci spojenou. Bez ní by to prostě nebyly Vánoce!! :) A přesně ta výzdoba, co je takhle jednou za rok má svoje obrovský kouzlo. :) A co se týče té speciální výbavy, na kterou se těšíš, tak já mám třeba prostírání po babičce, které na Vánoce mít prostě musím a chci ho zachovat co nejdéle to půjde... :) A vánoční servis by se mi též líbil, ale bohužel na to nemám prostor. :( Krásné Vánoce! ;)
  LadyKerstyn blog

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.