Štítky

prosince 12, 2014

#74 Zvu vás!


Vánoce jsou můj nejoblíbenější svátek.

Respektive, je to událost, u které se člověk dokáže nejvíc kreativně vyřádit a ještě za to bude (alespoň většinou pochválen). A když se vyřádíte i s jídlem, v pohodě to můžete shodit na:
"vždyť je to jen jednou za rok"

Líbí se mi, když mám v pokoji věci (čím více, tím lépe), které používám jen na Vánoce. A sním o tom, že jednou budu mít speciální vánoční jídelní sadu od mističek po sklenky na šampaňské. 

Na jakém levelu jsem s výzdobou teď, Vám ukáži na následujících fotkách.

Pojďte dál!

 Výzdoba se dotkla i mého kosmetického stolečku :-))

 I když z toho repráčku "čumí" kabel, považuji je (jsou dva) nad postelí za dobrou vychytávku v pokoji.. Nehrají moc nahlas a v druhém rohu pokoje už nic neslyšíte, ale tím lépe pro dobrou relaxaci.. nebo romantické chvilky :-))


Speciálné vánoční mám i povlečení, které používám opravdu jen od prvního adventu do Silvestra. Během toho ho peru ještě ráno 23. 12. aby do večera uschlo a ráno na Štědrý den jsem se vzbudila v čistém a nadýchaném :-)

Každý rok si kupuji něco nového do své "výbavy" a letos bych chtěla něco severského, nejlépe nějakého dřevěného soba :-) Zítra jdu na vánoční veletrh, tak se tam zkusím podívat :-)))

A jaký je Váš styl vánočních dekorací a co plánujete na víkend? :-)

Hezký pátek,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

6 komentářů:

 1. Máš moc pěknou výzdobu a ten talířek je krásný! :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je moc krásný! Ten zvyk s povlečením jsem měla dlouho taky. Respektive jsem měla povlečení z dětství, kterého jsem se nechtěla vzdát a myslím, že ho doma ještě mám, takže ho nejspíš příští týden povleču (nejsem trvale doma). Výzdobu máš krásnou, já jsem ji letos ošidila, vánočně mi voní jen vanilková svíčka z IKEA a případně chai chai, když si ho uvařím. Jinak to letos není moc velké, s přítelem už máme Vánoce za sebou (v úterý odlétá na dva roky pryč), a tak ani není moc nálada na zdobení...
  bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukala jsem na fotky :-))) A dva roky? No, to nevím jestli bych vydržela.. :/ Držím palce.. ;)

   Vymazat
 3. Krásné ozdoby :) Líbí se mi ta dóza s bonbonama :D. Vánoce jsou taky můj nejoblíbenější svátek
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, dóza od bonbonů je, ale bonbonky v ní už nejsou ;D ... Jsou v ní plátky sušených růží, co jsem dostala k osmnáctinám :-))

   Vymazat
 4. Kytku - vánoční hvězdu - mám také vždycky na Vánoce, s Vánoci spojenou. Bez ní by to prostě nebyly Vánoce!! :) A přesně ta výzdoba, co je takhle jednou za rok má svoje obrovský kouzlo. :) A co se týče té speciální výbavy, na kterou se těšíš, tak já mám třeba prostírání po babičce, které na Vánoce mít prostě musím a chci ho zachovat co nejdéle to půjde... :) A vánoční servis by se mi též líbil, ale bohužel na to nemám prostor. :( Krásné Vánoce! ;)
  LadyKerstyn blog

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..