Přeskočit na hlavní obsah

#72 Adventní týden v obrazech..No.1


Krásný večer,

první adventní týden je za námi a já od minulé neděle přispěla jen jedním článkem. Vše jste ale mohli vidět včas na facebooku tohoto blogu (tady).
Ano, jednak nemám tolik času, ale to nikdy nebyla překážka k tomu, abych sem přispívala. Za druhé se ale nabalilo pár věcí, nad kterými dost přemýšlím - povětšinou škola a reklamace telefonu (hned napoprvé mi chtějí vrátit peníze, ale ztratila jsem sluchátka, tak nevím, jestli mi je vrátí.. Máte s tím někdo zkušenosti? Pište všechno, jsem z toho celkem ve stresu).

Děly se i příjemné události a já Vám je ukáži ve fotkách :-)

Především chci ale poděkovat vám, co jste vytvořili hezkou návštěvnost i během chvíle, co jsem byla nečinná ♥Včera jsem navštívila Norimberk. Výlet byl dárkem pro 
mou maminku, tak doufám, že se jí tam líbilo stejně, jako mě. Na prvním místě je fotka z německého obchůdku ve stylu Mixit.. Bohužel jsem ale nezjistila cenu...

....dále -->Další snímky z Norimberku. Náš výlet nebyl určitě pojat jako nákupní (jel s námi i táta a znáte nákupy z chlapama? ;-)), takže první a hlavní "zastávka" byla návštěva vánočního trhu. Stánky s dárečky byly v podstatě podobné jako v Praze, ale ta "pravá" atmosféra z nich dýchala. 

Nákupy jsem stihla jen v malém a to hlavně kosmetiku - jak pro sebe, tak i nějaké dárečky. S tím se vám ale pochlubím až po Vánocích :-) 
 Pokud někdo zvažujete, že byste tam jeli za nějakým nákupem, naleznete tam obchody jako Mango, Zara, NY, H&M, Butlers, Lush (ty jejich ceny bolí v eurech dalko méně! :-D), dvoupatrové dm, Müller, L´Occitane‎ a další...

Ve Starbucksu jsem si tentokrát dala čaj a to jsem si musela vyfotit ;D I když mi místo Vanilla Rooibos dali Jasmine Orange, stejně byl dobrý - a hlavně zahřál!


Ve čtvrtek jsem pekla perníčky a kupodivu se povedly! Pekla jsem hlavně kočičky a pejsky. Formičky jsem koupila v úžasném obchodě Butlers. Na formičku nebyly nejlevnější, ale musím mít přece perníkové Angienky <3
Druhá fotka je z dneška - již tradičně druhý advent dělám velký vánoční úklid a to je maličké zátiší mého stolu. Vánoční výzdobu dost prožívám a proto ji věnuji zvláštní článek :-)


Poslední fotky jsou také z dneška - Po Toy story 3 jsem získala za nákupy v Albertu další film. Tentokrát Příšerky s. r. o. - první disneyovku, co jsem viděla v kině.

A úplně poslední - dneska k nám přišel předčasně Ježíšek a máme novou televizi. Fotku jsem původně posílala příteli a ukazovala jsem mu, jak jsem cestovala, když jsme ji vezli domů. Kupodivu jsem měla i bezpečnostní pás :-D

A jak jste se v průběhu týdne měla Vy?

Hezký zbytek neděle,


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Výlet do Norimberku musel být skvělý zážitek! Já se chystala s přítelem na vánoční Vídeň, ale bohužel byly jízdenky beznadějně vyprodané a to 3 týdny předem :-/
  www.beauty-an.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až tak? To je škoda.. Možná by nějaká cestovka ještě místo měla :-) Ačkoli já tam měla 2x špatnou průvodkyni, takže bych už radši možná jela "sama"..

   Děkuji za komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Výlet musel být parádní, v Norimberku jsem ještě nebyla :). Ty formičky na perníčky jsou parádní
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Skus davat vacsie fotky, aby sme na nich aj nieco videli :-)
  Biela Mačka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí kliknout na fotku a ona se zvětší ;-) Myslím, že fotka s kelímkem od Starbucksu nemusí zabírat půl blogu, ale děkuji za tip..

   Skills of Art

   Vymazat
 4. Pozývame ťa k nám na našu úúúžasnú súžať o naozaj hodnotné ceny :) LIPSTICKS JUNGLE GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.