Přeskočit na hlavní obsah

#66 15 věcí: O MNĚ


Ahoj, 

těšila jsem se, až tento článek budu psát. Tedy, první z těchto článků - "15 věcí:". Série článků, kde budu představovat spoustu věcí ze spousty oblastí a snad se vám budou líbit.

Abyste ale věděli kdo vám je vlastně píše, rozhodla jsem se první z nich věnovat faktům o mně. Nevymýšlím je takhle z patra, ale už jedno za druhým nosím v hlavě asi týden.

Pojďme na ně:
 • Už více jak devět let si pilně píši deník.
 • Svůj první blog jsem si založila na přelomu roku 2005/2006. Byl převážně o celebritách a pořádala jsem soutěže jako VGS a SONB (víte někdo, čeho to jsou zkratky?? Jestli jo, tak mi to napište do komentáře :P) Vítězi jsem posílala plakáty z časopisů Bravo..:-D)
 • Je spousta věcí, u kterých upřednostňuji kvantitu, než kvalitu. Ačkoli vím, že se to někdy nevyplácí.
 • Nemám ráda nedochvilnost a sama taková nejsem.
 • Dříve jsem byla celkem introvert, ale potom se to otočilo skoro až k extrémnímu extrovertovi. Teď jsem něco mezi.
 • Umím být velký šetřílek, i když jsem dříve vůbec taková nebyla (důvod proč nemám beauty blog - např. 800.- za tvářenku bych prostě nedala). Občas si ale potřebuji zautrácet.
 • Nemám ráda změny a často vidím věci a události dopředu těžší, než potom jsou. To se mi občas vyplácí (třeba u maturity).
 • S přítelem jsme se spolu začali bavit díky hře "na pravdu". Hráli jsme ji 16 hodin v kuse a když jsme se dali dohromady, věděli jsme o sobě snad všechno. 
 • Zpětně jsem ráda, že jsem autoškolu nezvládla napoprvé. Jednak mě to naučilo trpělivosti a také jsem za volantem opatrnější.
 • V pohodě kupuji vánoční dárky pro svá zvířátka i pro auto. S čistým svědomím dokážu na obojí mluvit a za volantem často nadávám ostatním řidičům :-D
 • Když jdu s někým ven, chystám si "body konverzace", abych na něco nezapomněla.
 • Vždycky jsem chtěla být učitelkou a věřím, že se k tomu stejně jednou dostanu. I když oklikou.
 • V podstatě celý život mám problémy s nadváhou. V osmnácti jsem ale dokázala shodit 26kg. Nevím, kde jsem v sobě našla tolik vůle, ale vím, že bych to tak daleko už zajít nenechala.
 • Miluji, když mi v obchodě dají nákup do papírové tašky. Přítel se mi za to směje.
 • V osmé třídě na základce jsem si na učitelčině kopírce v kabinetě okopírovala ruku. Se spolužačkou jsme se tomu smály ještě na třídním srazu. "Obrázek" mám doteď schovaný v deníčku (viz. bod č.1)
Dalo by se toho napsat tolik! Ale toto jsem v kostce já.Máme něco podobného? 

Hezký pátek,


Komentáře

 1. Tak ty zkratky vůbec nevím, co znamenají :). Já jsem taky ráda, když dostanu papírové tašky :D.Týjo 26 kg mám můj obdiv
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Týjo, ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak ty zkratky prostě neznám :-D To bude tím, že jsem dělala jen "bleskovky", nebo jak se tomu nadávalo :-D Papírové tašky jsou nejlepší! A moc ti závidím tvoji vůli si psát deník. Já píšu jednou za rok a hrozně mi chybí ty věci, které tam nejsou... ale prostě nezačnu psát a nezačnu! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře ty :D Bleskovky jsem tam taky chtěla připsat.. no joo, nostalgie :D

   Skills of Art

   Vymazat
 3. skvělý článek :) aspoň o tobě více víc :))

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. To ja si vydrzela psat denik nejdele tak tyden :D Mas muj obdiv :) A papirove tasky taky miluju, nedavno jsem jednu dostala v Tally Weijl :D

  OdpovědětVymazat
 5. haha, hodne zajimave mi prijde to jak jste se poznali s pritelem! :)

  bbblisss.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.