Přeskočit na hlavní obsah

#63 České blogerky!Hezký páteční večer,

jak jsem psala - tento týden je u mě na blogu trošku organizační a informační. To ale neznamená, že nechystám přípravy na další články. Ba naopak! Dneska jsem strávila skoro celé odpoledne natáčením a stříháním nedělního videa. Mého prvního videa v životě. Ale mám z toho hodně smutné šmíšené pocity, jelikož to nevypadá tak, jak bych chtěla. Zrovna teď se mi chce něco rozkopat začít plakat.

No, uvidím, jestli vůbec moje video světlo světa někdy zahlédne.

Každopádně - nějaká ta aktualita! 
Založila jsem na google+ komunitu České blogerky. Můžete se přidat a sdílet své obsahy blogů - zvát na své giveaway a nebo dát otázku do diskuze - ať je to mezi námi děvčaty 
:-)) 

Doufám, že budeme přibývat!


Mimochodem, stává se Vám někdy, že se necháte vytočit maličkostí, nebo toto máte pod kontrolou? :-)

Mějte se krásně a ještě mi připište, jak strávíte prodloužený víkend.. Mě zítra čeká velký úklid autíčka.  :-)


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 


Komentáře

 1. ano, stává, někdy všechny maličkosti přejdu a mávnu rukou, ale když mám blbou náladu, dokáže miě naštvat snad všechno :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě vždycky naštvou lidi v MHD :D!!! A prodloužený víkend strávím bohužel ležením v posteli, protože mi právě vytrhly osmičky.

  www.city-fairy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Fákt - video? No to bude super :) Upřímně maličkostí se vytočit nechám, když už nějak třeba předtím jsem se vytočila :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Já kolikrát vyletím jak čertík z krabičky, přestože mám o sobě názor, že jsem klidná :-D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 5. Tak na video jestli bude se těším! :-) Mě vytočí snad každá blbost :-D bohužel
  Thoughts by Lucys

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.