Přeskočit na hlavní obsah

#59 Quadrio & Bioderma


Ahoj,

pokud nevíte, co myslím tím Quadrio, tak mluvím o novém komplexu, který vyrostl nad stanicí metra Národní třída.

Ačkoli je součástí 66 obchodů, mluvím jako o komplexu a ne jako o obchodním centru/domu apod. To proto, že jednou tak velká plocha je věnována kancelářím, bytům a dalším.


No, dneska jsem se tam byla podívat.. 
Z pohledu obyčejného zákazníka? Nic moc mě tedy neuchvátilo. Snad mimo prodejny Dermacol (kde ještě dnes dostanete k nákupu růžovou tašku zdarma) jsem tam nic moc zvláštního nenašla. I z venku to na mě dělá akorát dojem další moderní budovy, která nezapadá do historického centra :( 


Stavila jsem se tam ale v lékárně, kde jsem se informovala na výrobky značky Bioderma, jelikož se mi občas dělají šupinky na obličeji. Milá lékárnice mi poradila a dala mi vzoreček domů :-) Věděli jste, že barvy uzávěrů Biodermy jsou děleny podle použití a bílá barva má farmaceutické účinky? :-)

Komplex je propojen s OD My, který mám celkem ráda a když mám teďka porování hned vedle, mám ho ještě radši :-))


Na závěr ještě navíc fotka ze včera, kdy jsem šla do školy na devátou, s koláčem ke svačině a na lavici na mě čekalo kafíčko od spolužačky.. a jenom pro mě :-) To mě potěšilo :-3

Napište mi, co Vám udělalo naposledy radost a jestli máte zkušenosti s Biodermou :))

Krásné, i když propršené odpoledne,

P.S.: V neděli má končit zde na blogu soutěž o náhrdelník, ale v tento den bude publikována další inspirace na handmade vánoční dárek. Proto můžete soutěžit až do úterý 11.11. TADY!!!

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Já měla jen zelenou řadu od Biodermy, která mě hrozně vysušila obličej... a růžovou micelárku, ze které jsem se na zadek neposadila. Obecně nemám ráda Biodermu, ani třeba Vichy :-P

  OdpovědětVymazat
 2. Biodermu už som mala,ale bvolo to také no ani nadšenie ani sklamanie :)

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, kafíčko od spolužačky, to je milý :). Já jsem si dnes udělala radost nákupem 2 bot :D. Mám doma od Biodermy krém na obličej a je to bomba, kdy si ho nanesu večer, tak mám pak ráno krásnou pleť jako po žádným jiným krému :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. s bidermou bohuzel zadne zkusenosti nemam ...ale hodne lidi si ji chvali :)

  Zvu tě ke mě na giveaway : YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 5. Teda, musím se tam zajít podívat, všechno nové je pro mě lákadlo :)

  OdpovědětVymazat
 6. Muehehe, zrovna dnes jsem v Quadrio také byla... a radost mi udělala právě návštěva Dermacol o které bude zítřejší článek :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.