Štítky

října 28, 2014

#54 Nigella Lawson - seznamte se!


Krásné sváteční dopoledne,

skoro bych mohla napsat i přívlastek mrazivé, protože když jsem se ráno vzbudila, bylo opravdu hodně chladno a na teploměru 1,3°C, takže kdoví, kolik bylo v noci. Mimo to mám opravdu sváteční náladu :-) 

Nevím, jak moc je spjatá s dnešním svátkem, ale spíše cítím nějaké to těšení se na Vánoce. Nepatřím sice mezi ty, co nakupují týden po Vánocích dárky na ty příští (ačkoli s povánočními slevami by to bylo hodně výhodné :-D), ale jak už jsem psala, budu uvádět i tipy na handmade dárečky a proto už sháním zdroje, kde bych se co nejvíce inspirovala. 

Jeden z tipů bude určitě z této knihy!

Udělejte si čaj nebo kafíčko a pojďme si ji společně prolistovat. 


Autorkou knihy je Nigella Lawson, britská novinářka, která vydala několik knih o vaření a moderuje TV vaření. Patří mezi mé nejoblíbenější televizní kuchaře (spolu s Jamiem Oliverem). 
Pokud jste její pořady viděli, tak jistě budete souhlasit, že mají dokonalou atmosféru a ohromně inspirují, abyste neděli u TV a šli jíst tvořit..!

V tomto článku vám ukazuji fotky z knihy jménem Vánoce s Nigellou vydané nakladatelstvím Ikar, 2010.  Dokonce jsem před chvíli našla, že je v Luxoru za 89.- a já jí kupovala za 398.- (taky vás tohle dokáže naštvat? :-D


Kniha mimo rad, jak časově zvládnout vaření pro několik osob a výborné recepty, obsahuje i krásné fotky, které vyvolaní opravdu tu pravou vánoční atmosféru. 

Jen jí nedoporučuji listovat před obědem :o)))


Těšíte se na Vánoce? 


P.S.: Možná je na toto téma trochu brzy, ale víte, že předčasné vánoční šílenství (i to komerční) prý vyvolaly ženy? :-D

Připomínám, že stále hrajeme o náhrdelník TADY!

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

3 komentáře:

 1. No, s tou cenou by mě to hodně naštvalo... A že už se mi to párkrát stalo ;-)
  A na Vánoce vůbec není brzy, na blog chytám článek :-D
  A já se teď, když mám volno cítím, jakoby byly Vánoce -> jsem ve stresu, dělám věci do školy a je zima = pro mě typické Vánoce :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Na Vánoce se už těším moc, taky už pokukuju, co komu vyrobím a jak si to doma vyzdobím ;)
  http://kamenurazu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. S tou cenou by mě to teda naštvalo :D. Já už se taky poohlížím po dárcích, je to pro mě lepší, když nakupuji postupně než pak vše najednou :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..