Přeskočit na hlavní obsah

#49 Palladium


Ahoj!

Pokud se chystáte o víkendu do Prahy (a nebo v ní bydlíte), rády (dovoluji si napsat toho sloveso v ženském rodě) nakupujete a něco nutně potřebujete, tak můžete vyrazit do Palladia :-)

To slaví dnes a o víkendu své sedmé narozeniny a připravilo si pro "šopaholičky" tu správnou provokaci. Téměř každý obchod je označen velkým růžovým kolečkem, kde je uvedena výše slevy, která se většinou vztahuje na celý nákup..

Já jsem se před chviličkou vrátila domů a cestou ze školy jsem se tam opravdu jen na skok stavila. Hned u vchodu mi hostesky vrazily do ruky mapu, letáček s přehledem slev, nabídek a doprovodného programu. O pár metrů dál jsem dostala kelímek kávy od Starbucksu.

Nakonec jsem dorazila do dm, kde jsem si koupila deodorant a zimní krém (božsky voní) a nejen, že jsem dostala slevu 20% (a pořídila dohromady za 60.-), tak i dva aplikátory na oční stíny jako dáreček! Ty jsou asi odstupňovány podle toho, kolik platíte, jelikož paní přede mnou platila něco přes 900.- a dostala plážovou tašku Playboy. 

Za chviličku jedu slavit s kamarády ještě moje narozeniny, které jsem měla skoro před 14 dny, ale večer se možná ještě v dm stavím :-D 
O víkendu se těšte na článek o tom, co jsem dostala k narozeninám :-)


A co budete dělat o víkendu Vy? Mějte se krásně!

Komentáře

 1. Odpovědi
  1. Určitě stav, ale radši brzy ráno... Večer jsou ty davy o život.. :-)

   Vymazat
 2. Jé, tak to je super, kdybych byla z Prahy, tak toho určitě využiju :). Těším se na článek s dárečkama :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. achjooo škoda, že nejsem z Prahy :(

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Stavovali jsme se tam jen na skok a náhodou, tak už chápu, proč tam bylo tolik lidí:)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.