Štítky

října 17, 2014

#49 Palladium


Ahoj!

Pokud se chystáte o víkendu do Prahy (a nebo v ní bydlíte), rády (dovoluji si napsat toho sloveso v ženském rodě) nakupujete a něco nutně potřebujete, tak můžete vyrazit do Palladia :-)

To slaví dnes a o víkendu své sedmé narozeniny a připravilo si pro "šopaholičky" tu správnou provokaci. Téměř každý obchod je označen velkým růžovým kolečkem, kde je uvedena výše slevy, která se většinou vztahuje na celý nákup..

Já jsem se před chviličkou vrátila domů a cestou ze školy jsem se tam opravdu jen na skok stavila. Hned u vchodu mi hostesky vrazily do ruky mapu, letáček s přehledem slev, nabídek a doprovodného programu. O pár metrů dál jsem dostala kelímek kávy od Starbucksu.

Nakonec jsem dorazila do dm, kde jsem si koupila deodorant a zimní krém (božsky voní) a nejen, že jsem dostala slevu 20% (a pořídila dohromady za 60.-), tak i dva aplikátory na oční stíny jako dáreček! Ty jsou asi odstupňovány podle toho, kolik platíte, jelikož paní přede mnou platila něco přes 900.- a dostala plážovou tašku Playboy. 

Za chviličku jedu slavit s kamarády ještě moje narozeniny, které jsem měla skoro před 14 dny, ale večer se možná ještě v dm stavím :-D 
O víkendu se těšte na článek o tom, co jsem dostala k narozeninám :-)


A co budete dělat o víkendu Vy? Mějte se krásně!

7 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Určitě stav, ale radši brzy ráno... Večer jsou ty davy o život.. :-)

   Vymazat
 2. Jé, tak to je super, kdybych byla z Prahy, tak toho určitě využiju :). Těším se na článek s dárečkama :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. achjooo škoda, že nejsem z Prahy :(

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Stavovali jsme se tam jen na skok a náhodou, tak už chápu, proč tam bylo tolik lidí:)

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..