Štítky

září 29, 2014

#39 For interior


Ahoj,

tak jak se vzpamatováváte z pondělního vstávání?

Já docela těžce, jelikož jsem zrovna včera neprožila takovou tu "vyválenou neděli". Jednak proto, že se mi asi pomátla kočka a dennodenně v půl šesté usoudí, že je ideální čas na snídani. Zadruhé jsem se byla podívat v Letňanech na veletrhu For interior a současně s tím probíhající For decor & present a For gastro & hotel

Jelikož teďka nemám v plánu nic rekonstruovat, tak bych tam normálně ani nešla, ale naskytla se mi možnost, tak jsem toho musela využít.. :-)Zaujalo mně tam hned několik věcí. Jako třeba tato kuchyň a ložnice - ani jedno nevypadá na fotce tak dokonale jako ve skutečnosti. Obecně se mi více líbí bílé kuchyně, ale zrovna tuto v těžce severském, chalupářském stylu bych brala hned :-) ... Nové matrace do postelí jsou u nás zrovna aktuální "problém", zůstaly jsme u nich celkem dlouho - a nejedna postel lákala k zdřímnutí!


Dále pár dalších vychytávek - tyto keramické kelímky se zmačkaným dojmem jsem vám musela vyfotit! A dále svíčky od Albi, které mi připomínají takovou českou verzi Yankee candle. Přičichla jsem k červené svíčce Welcome home a moc mi voněla. Mají i pokličku, jelikož jsou hodně aromatické i když nehoří. Pokud mají stejnou dobu hoření jako YC, tak má Albi u mě bodík! :-) Všechno zboží navíc bylo s 20% veletržní slevou, takže už mám i diářek na rok 2015. Na fotce vám ho ukážu až za týden, protože ho dostanu až pozítří ke svým kulatinám :-)

Bylo to moc fajn a těším se na další veletrh, který navštívíme s Honzou už v sobotu!
Přeji rychle utíkající týden!

P.S. Málem bych zapomněla! Ještě jsem si koupila zázvorový čaj od Tee Geschwender - obchodu, co má novou pobočku v Praze ve Vodičkově ulici, má extra milé paní prodavačky a o kterém neslyšíte naposledy! :-)

5 komentářů:

 1. Moc pěkný článek :) Já jsem se dnes vzpamatovávala špatně, protože jsem včerejší večer jen prozvracela, asi nějaký viróza :(
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, hlavně ať jsi do středy fit :-))

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já se vzpamatovávám těžce z každého vstávání :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký článek :) Mě se vstávalo dneska celkem obstojně na to, že je pondělí :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 4. Taky chodím dost často okukovat nábytek - nejvíc mě to teda baví v IKEA :D. A vstávat nemůžu permanentně, hrozně ráda se povaluju :D.

  http://pragueinstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..