Přeskočit na hlavní obsah

#39 For interior


Ahoj,

tak jak se vzpamatováváte z pondělního vstávání?

Já docela těžce, jelikož jsem zrovna včera neprožila takovou tu "vyválenou neděli". Jednak proto, že se mi asi pomátla kočka a dennodenně v půl šesté usoudí, že je ideální čas na snídani. Zadruhé jsem se byla podívat v Letňanech na veletrhu For interior a současně s tím probíhající For decor & present a For gastro & hotel

Jelikož teďka nemám v plánu nic rekonstruovat, tak bych tam normálně ani nešla, ale naskytla se mi možnost, tak jsem toho musela využít.. :-)Zaujalo mně tam hned několik věcí. Jako třeba tato kuchyň a ložnice - ani jedno nevypadá na fotce tak dokonale jako ve skutečnosti. Obecně se mi více líbí bílé kuchyně, ale zrovna tuto v těžce severském, chalupářském stylu bych brala hned :-) ... Nové matrace do postelí jsou u nás zrovna aktuální "problém", zůstaly jsme u nich celkem dlouho - a nejedna postel lákala k zdřímnutí!


Dále pár dalších vychytávek - tyto keramické kelímky se zmačkaným dojmem jsem vám musela vyfotit! A dále svíčky od Albi, které mi připomínají takovou českou verzi Yankee candle. Přičichla jsem k červené svíčce Welcome home a moc mi voněla. Mají i pokličku, jelikož jsou hodně aromatické i když nehoří. Pokud mají stejnou dobu hoření jako YC, tak má Albi u mě bodík! :-) Všechno zboží navíc bylo s 20% veletržní slevou, takže už mám i diářek na rok 2015. Na fotce vám ho ukážu až za týden, protože ho dostanu až pozítří ke svým kulatinám :-)

Bylo to moc fajn a těším se na další veletrh, který navštívíme s Honzou už v sobotu!
Přeji rychle utíkající týden!

P.S. Málem bych zapomněla! Ještě jsem si koupila zázvorový čaj od Tee Geschwender - obchodu, co má novou pobočku v Praze ve Vodičkově ulici, má extra milé paní prodavačky a o kterém neslyšíte naposledy! :-)

Komentáře

 1. Moc pěkný článek :) Já jsem se dnes vzpamatovávala špatně, protože jsem včerejší večer jen prozvracela, asi nějaký viróza :(
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, hlavně ať jsi do středy fit :-))

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já se vzpamatovávám těžce z každého vstávání :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký článek :) Mě se vstávalo dneska celkem obstojně na to, že je pondělí :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 4. Taky chodím dost často okukovat nábytek - nejvíc mě to teda baví v IKEA :D. A vstávat nemůžu permanentně, hrozně ráda se povaluju :D.

  http://pragueinstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.