Přeskočit na hlavní obsah

#38 Holešovice fashion marketAhoj,

pokud sledujete blogerky.cz, tak jste si asi nemohli nevšimnout, že v termínu 26. a 27. 9. 2014 probíhá v areálu Holešovické tržnice v Praze HOLEŠOVICE FASHION MARKET.

Včera když jsem šla ze školy, tak jsem si šla vyzvednout látky na své občasné tvořeníčko a musela jsem projít skrz areál tržnice. Slečna mi hned u vchodu vrazila do rukou letáček s pozvánkou na výše zmíněnou akci (jaká radost, že to nebyla žádná volební kampaň). Vykřikla jsem na Honzu "to je dneska?" .. a už jsme hledali haly s marketem :-) Akce je rovnou ve dvou halách, my jsme ale prozkoumali jenom jednu. Byla tam moc hezká atmosféra, taková ne moc typická Česku.

Asi nejvíce nás zaujaly portréty, které nějaký fakt šikovný pán vystřihával do LP desek (viz. foto)! Mě potom dokonalá kabelka z pravé kůže (ach jo, 2 990.- :/) a Honzu pánské mikiny. Vyzvedli jsme látky a jeli na další "festival" - na Jiráskovo náměstí do Galerie Mánes. Byla to akce s názvem Playstation Nation a probíhá taktéž ještě dnes. Vyzkoušeli jsme pár her, zapsali se do slosování o PS (čekám na telefonu :P) a jeli domů. Akorát jsme nejdřív nastoupili do tramvaje ve špatném směru, potom omylem přejeli naši stanici metra a nakonec mi ještě autobus domů jel o 25 minut později.. :-D

Podotýkám, že celý náš odpolední program byl čistě spontánní, ale moc povedený :-)P.S.: Opět jsem se přesvědčila, že na "túru" po městě není vhodné vyrukovat s novýma botičkama na podpatku.. 

Užívejte víkendu a dejte mi vědět, co plánujete :-) 


Komentáře

 1. Juuu, na akci Holešovice Fashion Market jsem být nemohla, ale děkuji za zprostředkování foteček. Ty LP desky jsou fakt parádní!!! :)
  A co moje plány o víkendu? Měli jsme jet na velkou narozeninovou party i s noclehem, ale miminko se rozhodlo být nemocné, tak zůstáváme doma a kutíme.... Vůbec nevadí. Uděláme si zkrátka domácí pohodlí s procházkami....
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak to si to stejně užijete :-) Hlavně aby bylo miminko brzy zdravé :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Že? :-) Bohužel, jsem ale nevypátrala cenu :-/ Snad příště :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 3. Určite to bola super akcia, škoda že sa niečo také neorganizuje aj na Slovensku :))

  Chocolate Kiss

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, mě trošku štve, že to je i v Čechách všechno strašně situovaný do Prahy.. :/ Sice to mám vše po ruce, ale na druhou stranu si myslím, že by to jinde také ocenili :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 4. Já mám takovéhle spontánní výlety a akce nejraději :) Přijde mi, že jsou vždycky skvělý.
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! :-) Jen až si budu příště brát nové boty na rozšlápnutí, tak se musím ujistit, že mě takové túry nečekají :-D

   Skills of Art

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.