Přeskočit na hlavní obsah

#36 Really spicy post


Ahoj,

od včerejšího odpoledne jsem oficiálně nemocná. Dopoledne jsem byla ve škole a když se mé kýchání dostalo do intervalu dvou minut, byla jsem ráda, že jdu domů.

Na dnešek jsem měla nachystaný článek s tipem, co jsem dělala o víkendu - sušení chilli papriček. Včera mě napadlo, že je to vlastně docela tématické, protože jsem se opravdu cítila jak jedna velká chilli paprička - teplota ze mě musela sálat.

Máte rádi chilli? 
Pokud ano, pěstujete si ho a ještě k tomu se vám ta rostlinka zblázní, že máte papriček na celou zimu, můžete si ho usušit.. :-) Ostříhala jsem je a za "stopku" navlékla na silnější nit. Konce svázala a pověsila v kuchyni. Vydrží tak opravdu dlouho a navíc je to i celkem pěkná dekorace.. :-)


A jak se máte Vy? :-)


P.S.: Dnes jsou blogu 2 měsíce. Těší se 19 pravidelným čtenářům a za tento měsíc byla návštěvnost dvakrát tak větší, než za ten první! Mám velkou radost, děkuji 

Komentáře

 1. Miluju! :-D Nám vždycky dávala tyhle navléknuté nitě babička a mamka mi zakazovala to jíst, asi proto teď tak miluju pikantní věci :-D
  Brzy se uzdrav! U nás jsou ve třídě někteří nemocní, tak jen doufám, kdy to dojde ke mně ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, v mém okolí moc lidí, co ujíždí na chilli není, takže u nás to je spíš ta dekorace, nebo jen tak lehce na dochucení :-)) No, jak už jsem tady psala, myslím, že mě nakazili učitelé :-/ Takže už ti také začala škola? :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já jsem myslela, že to máš nějaký náhrdelník :D. Chilli ráda nemám.
  Gratuluju ke 2 měsícům :). NO tak to ať jsem brzo nemocná, já jsem ráda, že jsem typ, který nemocný nebývá :D.
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já jsem také nemocná po delší době, spíš to je taková nastydlost z toho, že člověk neodhadne počasí po ránu... :-))

   Vymazat
 3. Na pálivý moc nejsem, ale chilli náhrdelník jako dekorace musí být opravdu pěkný.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ráda pálivé a kořeněné věci, nicméně chilli mánie se mi zatím vyhýbá. A tak je mamka jen tajně přidává do některých pokrmů.

  Brzy se uzdrav :)

  Package of words

  OdpovědětVymazat
 5. Nemám ráda pálivé věci, ale jako dekorace je to pěkné. S tímhle by si v puse pohrál spíš táta. (Zní to divně) :DD Ale on má rád pálivá jídla, já zas nesnáším :DD :)))

  Btw: Uzdrav se brzy a děkuji.
  p3tulk5.blog.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.