Štítky

září 23, 2014

#36 Really spicy post


Ahoj,

od včerejšího odpoledne jsem oficiálně nemocná. Dopoledne jsem byla ve škole a když se mé kýchání dostalo do intervalu dvou minut, byla jsem ráda, že jdu domů.

Na dnešek jsem měla nachystaný článek s tipem, co jsem dělala o víkendu - sušení chilli papriček. Včera mě napadlo, že je to vlastně docela tématické, protože jsem se opravdu cítila jak jedna velká chilli paprička - teplota ze mě musela sálat.

Máte rádi chilli? 
Pokud ano, pěstujete si ho a ještě k tomu se vám ta rostlinka zblázní, že máte papriček na celou zimu, můžete si ho usušit.. :-) Ostříhala jsem je a za "stopku" navlékla na silnější nit. Konce svázala a pověsila v kuchyni. Vydrží tak opravdu dlouho a navíc je to i celkem pěkná dekorace.. :-)


A jak se máte Vy? :-)


P.S.: Dnes jsou blogu 2 měsíce. Těší se 19 pravidelným čtenářům a za tento měsíc byla návštěvnost dvakrát tak větší, než za ten první! Mám velkou radost, děkuji 

8 komentářů:

 1. Miluju! :-D Nám vždycky dávala tyhle navléknuté nitě babička a mamka mi zakazovala to jíst, asi proto teď tak miluju pikantní věci :-D
  Brzy se uzdrav! U nás jsou ve třídě někteří nemocní, tak jen doufám, kdy to dojde ke mně ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, v mém okolí moc lidí, co ujíždí na chilli není, takže u nás to je spíš ta dekorace, nebo jen tak lehce na dochucení :-)) No, jak už jsem tady psala, myslím, že mě nakazili učitelé :-/ Takže už ti také začala škola? :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já jsem myslela, že to máš nějaký náhrdelník :D. Chilli ráda nemám.
  Gratuluju ke 2 měsícům :). NO tak to ať jsem brzo nemocná, já jsem ráda, že jsem typ, který nemocný nebývá :D.
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já jsem také nemocná po delší době, spíš to je taková nastydlost z toho, že člověk neodhadne počasí po ránu... :-))

   Vymazat
 3. Na pálivý moc nejsem, ale chilli náhrdelník jako dekorace musí být opravdu pěkný.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ráda pálivé a kořeněné věci, nicméně chilli mánie se mi zatím vyhýbá. A tak je mamka jen tajně přidává do některých pokrmů.

  Brzy se uzdrav :)

  Package of words

  OdpovědětVymazat
 5. Nemám ráda pálivé věci, ale jako dekorace je to pěkné. S tímhle by si v puse pohrál spíš táta. (Zní to divně) :DD Ale on má rád pálivá jídla, já zas nesnáším :DD :)))

  Btw: Uzdrav se brzy a děkuji.
  p3tulk5.blog.cz

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..