Přeskočit na hlavní obsah

#4 Saturday breakfast


Dobré ránko,

nedávno jsem na žádost firmy Mixit vyplňovala dotazník ohledně snídání, což mě inspirovalo k dalšímu článku.

Včera jsem si pekla snídani na dnešek. Koupila jsem akorát listové těsto a tvaroh, ostatní potřebné věci jsem sklidila doma na zahradě - od broskví až po borůvky :-).

Myslím, že na léto jsou lepší sladké snídaně a hlavně využití čerstvého ovoce :-)

A co (a jak) snídáte Vy? :-)

Šťastný krok do středečního dne,

Komentáře

 1. Jéj, to muselo být dobré! Ovoce je k snídani úplně to nejlepší ;) Na mě by to bylo ale asi moc sladké :D Já si ráno vždycky jen namixuju různé druhy ovoce podle chuti a přidám ovesné vločky, to je jednoduché a mě to chutná nejvíce ;) (www.dyred.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak :) Nemám ráda, když je sladké moc sladké :-)

   Děkuji za komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já v Německu teď snídal ostružiny s cukrem a smetanou, protože jsem je měl hned za domem. Pavel :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.