Štítky

srpna 07, 2016

#205 Letní giveaway pro dva výherce a překvapení!

Ahoj čtenáři!
S příchodem srpna začala pro mě další hezká část léta. Na zahradě je dostatek dozrávající zeleniny, začala olympiáda a v obchodech je slevová sezóna. Zrovna dneska jsem ulovila tři kimona, dvě trička a náhrdelník za fajn ceny. Takže mám dobrou náladu a pokusím se ji na vás trochu přenést. 

Letní giveaway.


Rozhodla jsem se ji pojmout trochu jinak, trochu zajímavěji. Prozradím vám, že výhra bude obsahovat několik věcí, ale prozradím vám jen jednu z nich (vzhledem k lokalitě použití). Vaším úkolem bude tipovat, co bude balíček obsahovat, popř. navrhnout, co by obsahovat měl :o) Výherci budou dva, protože takovou snahu je třeba pořádně odměnit!


Prozrazuji, že v obou balíčcích bude po jednom voucheru na 500.- do pražské restaurace. Obě (Buono a restaurace Hlávkův Dvůr) se nachází v samém centru Prahy. Pokud nejste přímo pražští, věřím, že mohou být příjemným zpestřením výletu do hlavního města. Vouchery jsou v platnosti až do konce září a věnovalo je do soutěže vedení webu Zomato. Tímto moc děkuji :-) 

Pravidla:

1. Tip, popř. žádost, co by měl výherní balíček obsahovat. 
2. Mrknout na web Zomata, pokud nejste zaregistrováni, tak poprosím o registraci a uvedení vašeho nicku do komentáře. Ráda se mrknu, které podniky byste mi doporučili :-) 

3. Uvedení e-mailové adresy, abych mohla kontaktovat výherce.


No a potom už to nejdůležitější - držet si palec :-) Soutěž nechám běžet do nedělní půlnoci 21.8.2016.
Užívejte si léto a příště "na napsanou".

zdroj fotky (zde)

5 komentářů:

 1. 1) Myslím, že v dnešním blogovém světě nebude chybět nějaká kosmetika :-)
  2) Zatím nemám profil na zomatu moc zabydlený, spíš hledám tipy na restaurace "anonymně", ale nick je Petanna
  3) petanna@post.cz

  OdpovědětVymazat
 2. 1) Vzhledem k zaměření blogu si myslím, že bude obsahovat buď kosmetiku nebo něco co jsi sama dělala. Ale já bych uvítal něco na zub :-)
  2) Thero Kal
  3) Therokal666(zavináč)gmail.com nebo therokal(zavináč)centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad!
  1) tak nějak jsem myslela, že by mohl obsahovat nějakou kuchařku, asi podle fotek mne to napadlo, a vlastně by to nebylo špatné, před pár dny jsem přemýšlela nad tím, že žádnou nemám, jen recepty z časopisů si vystřihuju :-) i když, v balíčku by mohla být i nějaká dobrá káva nebo čaj. To by bylo také moc fajn!
  2) @aprincesna a zomato mi baví už dlouho ;)
  3) aprincesna@gmail.com
  Promiň, že jsem se tak rozepsala a přeji spoustu nápadů na další články :-)

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..