Přeskočit na hlavní obsah

#197 Kde jsem byla, když jsem tu nebyla...?

Ahoj čtenáři! 
K napsání tohoto článku by stačila jedna věta. Učila jsem se. Konec.


Ale dobře, nedá mi to.. 
Během května a počátkem června jsem si samozřejmě udělala pár radostí a tady je výběr z nich.

Pekla jsem svůj úplně první medovník v životě, díky kterému jsem dokonce na Instagramu vyhrála rychlovarnou konvici od kolonial.cz. Tímto ještě jednou moc děkuji! 

Od začátku dubna mám nového parťáka - Felixe. Doteď jsme sdílely pokoj s kočkou, takže jsem nad kocourem váhala, ale ten špunt mi sakra přirostl k srdci.. Třeba teď, když mi zívá na klíně. 

 O sladké skleničce jsem už psala samostatný článek, ale nedá mi to ^^... 

Jedna do rámečku z prvního grilování.

Studentská připomínka - knihovna na Mariánském náměstí dokáže neuvěřitelně motivovat k učení. A taky k uvědomění si, že vaše prsty vypadají jako dinosauří ručičky.. 

Samozřejmě jsem šla po stopách vůně kávy, a tak jsem si odškrtla na pomyslném seznamu kaváren Alchymistu a The Kavárnu.


A Emča je klasika.. Aby ne.. 

Tulipány ze zahrady a magnolie na Alšově nábřeží zase k učení demotivovaly - jaro, chce to léto, však to známe všichni.. 


Z jahod máme skoro všechno a zásoby v mrazáku.. Po letech jsme byly na samosběru a jedno je jisté. Za rok jdeme zase!

No a v květnu k Felixovi přibyla jedna Lottynka! Taková ta tříbarevná májová..

No a jak se máte vy?
Nezapomeňte, že ještě do středy můžete soutěžit o voucher na 500.- do Pizzerie Mediterane!  TADY!


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.