Štítky

dubna 08, 2016

#191 Hlavně Anonymně!

Ahoj čtenáři!
Občas se stane, že něco někde nafotím za účelem článku a potom už buď není čas nebo nálada ho sepsat. A nebo se mi ty fotky s odstupem času nezdají dost dobré, aby si zasloužily text (nebojte, teď si neklepu na rameno, že všechny zde publikované fotky jsou perfektní).. 

A potom jsou tu další fotky, které leží zapomenuté v zaprášené složce a čekají na svou příležitost. 

Pojďme na to Anonymně.


V podstatě tento článek koresponduje mou návštěvu AnonymouS Coffee. Taky jsem okolo několikrát prošla, ale samotnou návštěvu jsem si nechala na ten správný čas
A tak jsme tam potom najednou seděli v patře kavárny na paletách, před sebou cappuccino a latte, tradičně po jednom kousku a vedle nich ležel klobouk s rohy - rekvizita pro Necritovo video. Tak trochu jsme zapadli do interiéru, který na mě dělá dojem střetu dvou stylů. Možná dvou světů.


Na jedné straně světlý nábytek z palet, na němž se "celoodpolední pokecy" asi neodehrávají, nýbrž by vás bolela zadní část, na druhé straně superhrdinové. Asi jako kdyby si pár řekl, že si otevře kavárnu a nemohli se dohodnout na stylu. 

Jak ironické, že jsem spala dva roky na paletách a přítel sní o superhrdinech.. Náhoda?

Dohromady tvoří tyto světy pěkný světlý celek, který se v pražských uličkách hledá těžko. Líbí se mi to. Stejně jako pohodová obsluha. 

Cenově je zde káva trošku vyšší než jinde, ale pořád se jedná o odchylku v řádu korun. A pořád je o polovinu nižší než v nedalekém řetězci.. Tak co chtít víc? 


Tak co, láká Vás?
Mějte se pěkně!
Vaše,AnonymouS Coffee Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Pozn. Tento článek není psán na základě spolupráce a veškeré uvedené poznatky jsou mým subjektivním názorem. 

3 komentáře:

 1. Tééda, vypadá to tam zajímavě.
  Ty nápisy na zdi "příběh" mě zaujal, ale jinak na mě interiér nepůsobí moc příjemným a pohodovým dojmem. A ani nevím proč..prostě takový pocit :D
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to určitě něco jiného a je pravda, že to není na soukromé rozhovory - na ty tam není dost útulno. Ale na vypití kávy super - navíc ji mají skvělou :-)

   Měj se hezky! :-)

   Vymazat
 2. Jééj, miluju tenhle ,,paletový styl´´. Sama jsem chtěla udělat menší sezení z palet na našem balkoně. Bohužel, udělat tenhle cool koutek tak už na ten balkon nenarvu nic jiného :D. Takže z plánu sešlo. Ale furt zůstává v hlavě, nděkde v pozadí ukrytý. A já furt koumám, jak by to šlo vymyslet :D.

  Fajn den, Jitka

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..