Přeskočit na hlavní obsah

#191 Hlavně Anonymně!

Ahoj čtenáři!
Občas se stane, že něco někde nafotím za účelem článku a potom už buď není čas nebo nálada ho sepsat. A nebo se mi ty fotky s odstupem času nezdají dost dobré, aby si zasloužily text (nebojte, teď si neklepu na rameno, že všechny zde publikované fotky jsou perfektní).. 

A potom jsou tu další fotky, které leží zapomenuté v zaprášené složce a čekají na svou příležitost. 

Pojďme na to Anonymně.


V podstatě tento článek koresponduje mou návštěvu AnonymouS Coffee. Taky jsem okolo několikrát prošla, ale samotnou návštěvu jsem si nechala na ten správný čas
A tak jsme tam potom najednou seděli v patře kavárny na paletách, před sebou cappuccino a latte, tradičně po jednom kousku a vedle nich ležel klobouk s rohy - rekvizita pro Necritovo video. Tak trochu jsme zapadli do interiéru, který na mě dělá dojem střetu dvou stylů. Možná dvou světů.


Na jedné straně světlý nábytek z palet, na němž se "celoodpolední pokecy" asi neodehrávají, nýbrž by vás bolela zadní část, na druhé straně superhrdinové. Asi jako kdyby si pár řekl, že si otevře kavárnu a nemohli se dohodnout na stylu. 

Jak ironické, že jsem spala dva roky na paletách a přítel sní o superhrdinech.. Náhoda?

Dohromady tvoří tyto světy pěkný světlý celek, který se v pražských uličkách hledá těžko. Líbí se mi to. Stejně jako pohodová obsluha. 

Cenově je zde káva trošku vyšší než jinde, ale pořád se jedná o odchylku v řádu korun. A pořád je o polovinu nižší než v nedalekém řetězci.. Tak co chtít víc? 


Tak co, láká Vás?
Mějte se pěkně!
Vaše,AnonymouS Coffee Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Pozn. Tento článek není psán na základě spolupráce a veškeré uvedené poznatky jsou mým subjektivním názorem. 

Komentáře

 1. Tééda, vypadá to tam zajímavě.
  Ty nápisy na zdi "příběh" mě zaujal, ale jinak na mě interiér nepůsobí moc příjemným a pohodovým dojmem. A ani nevím proč..prostě takový pocit :D
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to určitě něco jiného a je pravda, že to není na soukromé rozhovory - na ty tam není dost útulno. Ale na vypití kávy super - navíc ji mají skvělou :-)

   Měj se hezky! :-)

   Vymazat
 2. Jééj, miluju tenhle ,,paletový styl´´. Sama jsem chtěla udělat menší sezení z palet na našem balkoně. Bohužel, udělat tenhle cool koutek tak už na ten balkon nenarvu nic jiného :D. Takže z plánu sešlo. Ale furt zůstává v hlavě, nděkde v pozadí ukrytý. A já furt koumám, jak by to šlo vymyslet :D.

  Fajn den, Jitka

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.