Přeskočit na hlavní obsah

#190 Měsíc v obrazech: BŘEZEN

Ahoj čtenáři!
V poslední době jsem s časem trochu na štíru a zejména pondělky a úterky bych potřebovala o pár hodin delší. Polovina dalšího semestru je za mnou a tím pádem bych se měla pomalu poohlížet po materiálech ke zkouškám. Konec stěžování! Pojďme se podívat na události, které se konaly ve třetím letošním měsíci!

A to byl březen.

Hned prvního jsme se probudili do pořádné sněhové nadílky. Bylo to krásné, ale stejně věřím, že to byl poslední sníh této zimy. Stejný názor bude mít určitě i Jackie.. ^^

 V Praze otevřeli už druhý Delmart a nechte tam tyčinku s takovou etiketou.. Že jo.. 

Můj Necrit si odškrtl hranici 100K odběratelů na Youtube, a tak jsem pekla muffiny. Jako překvapení :-)

Viděli jste snad někdy mé shrnutí bez fotky jídla z Ikey? V březnu tam dokonce běžela týdenní akce - všechna jídla za 39.-, tak jsme hold neodolali..

 Mamka oslavila svátek a toto jsou dárečky.. :-)

V rámci oslav jsme vyrazily na oběd/večeři do restaurace Crystal Bar & Restaurant, do které platil voucher, o který jste soutěžili zde na blogu :-)


S rodinou jsme několikrát vyrazili na první jarní farmářské trhy. Ať už na Náplavku, nebo do Holešovic. 


Za posledních pár měsíců se učím poznávat dobrou kávu a nedávno jsem se nechala slyšet, že lituji každé koruny vyhozené za Starbucks (s trochou nadsázky ^^) ... Během následujících dvou dnů mi ho dvakrát vrazili zdarma na ulici do ruky.. Nevezměte si, že jo...  

 Z knižního koutku.. 

Konečně jsme si pořídili vlastní mlýnek na kávu, takže si meleme to svoje.. Zrnkovou z La Bohéme Cafe mohu jedině doporučit!


No.. a potom už byl duben! Ale to zase příště! :-) Jak se máte vy?
Vaše,


Komentáře

  1. Já jsem potřebovala několik hodin navíc hlavně v březnu - neměla jsem skoro vůbec čas na svůj blog, jelikož jsem se trápila s bakalářskou prací, kterou jsem konečně na fakultě odevzdala, tak si teď zase začínám užívat psaní nových článků, návštěvu blogů a psaní komentářů... Měj se hezky! :)
    FASHION & BEAUTY

    OdpovědětVymazat
  2. Bylo účelem po přečtení tohoto článku dostat chuť na kávu a hlad? :D

    Novinky v drogériích

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.