Štítky

dubna 05, 2016

#190 Měsíc v obrazech: BŘEZEN

Ahoj čtenáři!
V poslední době jsem s časem trochu na štíru a zejména pondělky a úterky bych potřebovala o pár hodin delší. Polovina dalšího semestru je za mnou a tím pádem bych se měla pomalu poohlížet po materiálech ke zkouškám. Konec stěžování! Pojďme se podívat na události, které se konaly ve třetím letošním měsíci!

A to byl březen.

Hned prvního jsme se probudili do pořádné sněhové nadílky. Bylo to krásné, ale stejně věřím, že to byl poslední sníh této zimy. Stejný názor bude mít určitě i Jackie.. ^^

 V Praze otevřeli už druhý Delmart a nechte tam tyčinku s takovou etiketou.. Že jo.. 

Můj Necrit si odškrtl hranici 100K odběratelů na Youtube, a tak jsem pekla muffiny. Jako překvapení :-)

Viděli jste snad někdy mé shrnutí bez fotky jídla z Ikey? V březnu tam dokonce běžela týdenní akce - všechna jídla za 39.-, tak jsme hold neodolali..

 Mamka oslavila svátek a toto jsou dárečky.. :-)

V rámci oslav jsme vyrazily na oběd/večeři do restaurace Crystal Bar & Restaurant, do které platil voucher, o který jste soutěžili zde na blogu :-)


S rodinou jsme několikrát vyrazili na první jarní farmářské trhy. Ať už na Náplavku, nebo do Holešovic. 


Za posledních pár měsíců se učím poznávat dobrou kávu a nedávno jsem se nechala slyšet, že lituji každé koruny vyhozené za Starbucks (s trochou nadsázky ^^) ... Během následujících dvou dnů mi ho dvakrát vrazili zdarma na ulici do ruky.. Nevezměte si, že jo...  

 Z knižního koutku.. 

Konečně jsme si pořídili vlastní mlýnek na kávu, takže si meleme to svoje.. Zrnkovou z La Bohéme Cafe mohu jedině doporučit!


No.. a potom už byl duben! Ale to zase příště! :-) Jak se máte vy?
Vaše,


2 komentáře:

  1. Já jsem potřebovala několik hodin navíc hlavně v březnu - neměla jsem skoro vůbec čas na svůj blog, jelikož jsem se trápila s bakalářskou prací, kterou jsem konečně na fakultě odevzdala, tak si teď zase začínám užívat psaní nových článků, návštěvu blogů a psaní komentářů... Měj se hezky! :)
    FASHION & BEAUTY

    OdpovědětVymazat
  2. Bylo účelem po přečtení tohoto článku dostat chuť na kávu a hlad? :D

    Novinky v drogériích

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..