Přeskočit na hlavní obsah

#189 Jarní Dyzajn market!

Ahoj čtenáři!
Doufám, že si užíváte svátky a těm, kteří nejsou školou povinní pomohl volný den v pátek. Popravdě, čekala jsem hezké počasí, ale zatím to vypadá, že apríl přišel o pár dnů dříve. Ve čtvrtek jsme vyjeli s přáteli ke kamarádovi a v pátek jsme se ještě cestou zpět zastavili ve skanzenu v Přerově nad Labem, kde jsme nasáli velikonoční atmosféru. Zítra se chystám péct beránka a barvit vajíčka. Stejně jako loni je plánuji zdobit především přírodními barvami (totiž trávou a cibulí).. Pokud byste chtěli vidět výsledek, tak bude určitě na mém Instagramu - zde :-). Třeba jako inspirace pro příští rok!

Ještě vám dlužím jeden článek o akci, kterou jsme stihli navštívit s přítelem minulou hektickou sobotu, kterou jsem napůl shrnula v článku #188 Sustainable Fashion Day vol.2.

Jarní Dyzajn market.


Dyzajn market
, ať už v jakémkoli ročním období je pro mě zvláštní událostí. Věděla jsem už o tom úplně prvním, ale dostala jsem se tam až snad napočtvrté (no, možná napovícekráté). A když jsem se tam konečně dokopala, tak jsem z toho měla smíšené pocity. Ne, že by se mi tam nic nelíbilo, ale v podstatě mi ty věcičky přišly takové neupotřebitelné. Minulý týden tomu ale bylo jinak. Zaujalo mě hned několik stánků - od müsli až po keramiku. Zkrátka už se těším na další roční období!


Kam jste naposledy vyrazili vy? 
Krásný večer vám všem!
Vaše,


Komentáře

  1. Také bych tam ráda zavítala, podle fotek to vypadá skvěle! :))

    http://s-hejvi.blog.cz

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.