Štítky

února 16, 2016

#181 Kam na kávu?: TRICAFE

Ahoj čtenáří!
Nedávno jsem objevila moc pěkné místo na dobrou kávu. Dobře. Nejprve jsem si ji našla v aplikaci včetně adresy, ale slovo objevila je z části pravdivé. Kavárna není moc dobře označená, ale to jí na kráse neubírá... 

V den, kdy jsme tam byli, měli na mlýnku tu s názvem Guatemala SHB Teresita. Jejich dodavatel je coffeesource.eu, takže více info tam :-) .. Měla jsem ji ve formě cappuccina a byla to jedna z nejlepší káv, kterou jsem kdy pila. Co se týká interiéru, tak se mi moc líbí jednoduchý vzdušný světlý styl. Nábytek, doplňky a vůbec zařízení celkově ve mě vyvolává pocit, že někdo vyklidil pozůstalost po pratetičce a navezl to sem. Z nějakého důvodu mi to je sympatické, a i když to není úplná moderna, tak to není taková hipsteřina jako třeba EMA. Mé zalíbení v kavárenských křesílkách je zde posunuto ještě o level výš - mají tu totiž červené houpací křeslo.


Co se týká obsluhy, tak mám ráda, když se vám věnuje trochu víc, než jen němě přijme objednávku a potom tiše poděkuje během vkládání peněz do kasy. I to tady bylo splněno.. Ne, že by byla vtíravá, nedejbože aby nám bylo trapné si s partnerem povídat, aby nás obsluha neposlouchala/nekecala nám do toho.. Ale bavili jsme se s číšníkem o novém druhu koláče a složila jsem slib, že ho přijdeme ochutnat.Ten určitě brzy splníme, protože začínáme být rozmazleni dobrou kávou a tady nám rádi vyhoví!

A kde mají nejlepší kávu podle Vás? :-)
Přeji hezký den!
Vaše,

TriCafé Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..