Přeskočit na hlavní obsah

#181 Kam na kávu?: TRICAFE

Ahoj čtenáří!
Nedávno jsem objevila moc pěkné místo na dobrou kávu. Dobře. Nejprve jsem si ji našla v aplikaci včetně adresy, ale slovo objevila je z části pravdivé. Kavárna není moc dobře označená, ale to jí na kráse neubírá... 

V den, kdy jsme tam byli, měli na mlýnku tu s názvem Guatemala SHB Teresita. Jejich dodavatel je coffeesource.eu, takže více info tam :-) .. Měla jsem ji ve formě cappuccina a byla to jedna z nejlepší káv, kterou jsem kdy pila. Co se týká interiéru, tak se mi moc líbí jednoduchý vzdušný světlý styl. Nábytek, doplňky a vůbec zařízení celkově ve mě vyvolává pocit, že někdo vyklidil pozůstalost po pratetičce a navezl to sem. Z nějakého důvodu mi to je sympatické, a i když to není úplná moderna, tak to není taková hipsteřina jako třeba EMA. Mé zalíbení v kavárenských křesílkách je zde posunuto ještě o level výš - mají tu totiž červené houpací křeslo.


Co se týká obsluhy, tak mám ráda, když se vám věnuje trochu víc, než jen němě přijme objednávku a potom tiše poděkuje během vkládání peněz do kasy. I to tady bylo splněno.. Ne, že by byla vtíravá, nedejbože aby nám bylo trapné si s partnerem povídat, aby nás obsluha neposlouchala/nekecala nám do toho.. Ale bavili jsme se s číšníkem o novém druhu koláče a složila jsem slib, že ho přijdeme ochutnat.Ten určitě brzy splníme, protože začínáme být rozmazleni dobrou kávou a tady nám rádi vyhoví!

A kde mají nejlepší kávu podle Vás? :-)
Přeji hezký den!
Vaše,

TriCafé Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.