Přeskočit na hlavní obsah

#180 Kamarádka na ples: MAC

Ahoj čtenáři!
V poslední době se to tady točilo okolo jídla a ačkoli mám ještě spoustu podniků v rukávu, tak je čas na menší kosmetické okénko

Za pár dní mě čeká kamarádčin maturitní ples a ve čtvrtek jsem se byla podívat na tom mém.. Totiž, na plese mé střední školy, kde jsem si pro svou šerpu šla před dvěma lety. 

Při té příležitosti jsem měla možnost vyndat lepší rtěnku. Krásku, kterou jsem dostala od přítele k Vánocům. Je v odstínu Carnal instinct a je pravda, že když jsem si ho vybírala, tak se mi zdál trošku světlejší.. Respektive méně výrazný.. Co si budeme povídat, tato sranda stojí pár stovek a mě vždycky zajímalo, jestli je to opravdu takový rozdíl a jestli to za to stojí. 

Je pravda, že vydrží opravdu déle, neobtiskává se na skleničku a přežije, když se člověk napije. 
Ale upřímně - ani teď nevěřím, že existuje nějaká rtěnka, která večer vypadá stejně jako když jste si ji ráno dala na rty.. 
Za mě tedy dobrá varianta do sbírky, třeba těch levnějších.. :-) 

Máte nějaký kousek ze spíše "high-end" kosmetiky nebo vám je to úplně ukradené? :-)
Tak, či tak.. Mějte se pěkně!
Vaše,

P.S.: Připomínám, že do 17.února hrajeme TADY o poukaz na večeři pro dvě osoby v restauraci Crystal Bar & Restaurant! 

Komentáře

  1. Rtěnky od MAC jsou super, líbí se mi, že mají široké spektrum barev a finishů :)
    HAUTE BASICS urban decay giveaway

    OdpovědětVymazat
  2. Alespoň jednu rtěnku od MAC bych si chtěla pořídit, je to taková věc, kterou prostě musím mít :D

    Kosmetický wishlist 2016

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.