Štítky

ledna 27, 2016

#176 Kam na kávu?: Pražírna...

Ahoj čtenáři! 
Uplynulo už dvacet článků od minulého "Kam na kávu?", a proto vás dneska vezmu do kavárny, do které jsme zamířili s přítelem po poslední úspěšně složené zkoušce již minulého semestru.. 


Jmenuje se PražírnaO tomto místě jsem už slyšela dříve, i když jsme tam nakonec nešli, protože je většinou ve večerních hodinách potřeba rezervace. A to mě bohužel často odradí - nemám ráda, když si musím naplánovat návštěvu nějakého podniku přesně na čas.Tentokrát jsme byli celkem překvapeni, že i dopoledne bylo skoro plno. Možná je to tím, že se podnik nachází jen pár kroků od metra I. P. Pavlova. Při pohledu z ulice bych tipovala, že se jedná o maličkou kavárničku, ale zdání klame. Jde se po schůdkách dolů, kde je bar a několik míst k sezení, ve vedlejší místnosti se sedí také a dokonce tam jsou i mnou tolik oblíbená kavárenská křesílka! (ta ale byla rezervovaná, sakra! ^^). Pro ty, co nemají rádi, když si jdou popovídat a spolustolovník neustále sleduje telefon - sedněte si do zadní části kavárny! Nejde tam signál ani wifi ^^. 

Z menu jsem si vybrala oblíbené cappuccino, i když jsem nejprve litovala, že jsem nezkusila Aeropress. Přítel měl flat white, které mu hodně chutnalo, ale já si stojím za tím, že na cappuccino nemělo ^^.Na někoho, kdo má radši světlejší interiéry (jako třeba já), by to mohlo být trošku tmavé místo. Co si budeme povídat, podmínky pro focení tam zrovna nejsou, ale pokud jdete "jen" na kávu (do kavárny :-D), tak doporučuji! Obsluha byla také fajn, ceny v pohodě, takže není důvod nezajít :-) Adresa:
Lublaňská 50
Vinohrady - Praha 2 

A kde chutná káva Vám?
Vaše,


Pražírna Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

 Pozn. Tento článek není psán na základě spolupráce a veškeré uvedené poznatky jsou mým subjektivním názorem. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..