Štítky

listopadu 17, 2015

#163 Vánoce? Palladium? Výtopna?

Ahoj čtenáři!
Kdy jste si naposledy udělali příjemnou chvilku pro sebe nebo své přátele, rodinu..? Já si na tohle docela potrpím. Je pravda, že zatím nemám tolik povinností, abych si musela takové chvíle plánovat s dlouhým časovým předstihnem a přesně na minutu, ale i tak si jsem vědoma, že tyto okamžiky jsou moc důležité!

Vždycky mě bavilo objevovat nová místa - totiž, ta gastronomická (a nejen ta, samozřejmě). Ať už tady za rohem, nebo v zahraničí. Nevím, jestli jsem do toho uvrtala i přátele, nebo jsem jen narazila na lidi na stejné vlně. Každopádně jsem ráda, že v tom nejsem sama (ano, i já patřím mezi ty, co se neumí jíst sami).
Nová místa mě baví nalézat náhodně procházkou, nechávat si je doporučovat, špatné nejsou ani mobilní aplikace a tuto sobotu jsme využili voucher ze Slevomatu. 

Byla to už třetí návštěva restaurace na základě akce z portálu a nebylo to špatné.

Pokud jste tímto způsobem už navštívili nějakou restauraci, tak mi dejte vědět, jak jste byli spokojeni. Zajímá mě to :-) Já sama si tyto nabídky ráda prohlížím (hlavně ve škole, když se nudím :-D), ale mám názor, že se musí dost vybírat a nebrat úplně všechno. Hlavně ne jen z principu. Vždyť je to ve slevě...

Teď ale k sobotě..
S přítelem jsme navštívili restauraci Výtopna, která je otevřená jen pár měsíců v horním patře obchodního centra Palladium na Náměstí Republiky v Praze. Je popisována jako zážitková, protože nápoje vám nedonese číšník, ale jsou vám přivezeny vláčkem pod nos. To se děje na trati, která zasahuje nad každý stůl :-)

Dle podmínek voucheru jsme měli nárok na 1,5kg kuřecích křidélek a tři piva. Takže v podstatě porce pro tři. Jenže nalezněte někoho, kdo bude křenit páru :-) Takže jsme šli ve dvou.. Trochu jsme se báli, že to bude šílená porce, ale nakonec to tak hrozné nebylo. Zvládli jsme to.
Obsluha byla také fajn, přestože tam bylo dost rušno. Nevíme, jestli je to pravidlem, ale v tu sobotu byla rezervace nutná. Pár lidí smutně odcházelo.

A i když tohle taky žádná zdravá strava nebyla, tak je fajn, že se dá i v obchodním centru najíst i jinak, než ve fast foodu, a to se cení! 

Vláčky se mi špatně fotily, tak jsem je s dovolením natočila. A nezapomenu vám ukázat ani vánoční výzdobu v Palladiu! Pomalu začínám slyšet rolničky!Mějte hezký zbytek svátečního dne!
Vaše,

Výtopna Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..