Přeskočit na hlavní obsah

#155 Narozeniny...

Ahoj čtenáři!
Říká se, že člověk má rád to roční období, ve kterém se narodil. Nikdy jsem nad tím zas tak nepřemýšlela, ale je pravda, že by to docela mohlo sedět. Podzim. Jsem spíš takový člověk, který nemá rád jen jedno období a když uplyne, tak zbytek roku čeká, až zase nastane. Spíš se snažím z každé doby vytřískat to nejlepší. Když je jaro, obdivuji tulipány, když je léto, tak slunečnice. A na podzim si pořádně vyhraji s dýněmi, barevným listím a kaštany. Nicméně, říjnový termín svých narozenin nezměním a jsem za to ráda. Letos jsem slavila už více než po dvacáté a zase jsem si je užila. Nějaká oslava mě ještě čeká s partou kamarádů, ale tam už je to spíše o ťuknutí skleničkou. Je nás víc a pokud bychom si měli dávat dárky, pořád by měl někdo narozeniny :-). 

A protože já mám ráda takové články, rozhodla jsem se potěšit srdce každého zvědavce a ukázat vám, co jsem dostala k narozeninám. 


Kosmetika je vždycky potřeba! Toaletku Beckham jsem si sama vybrala, vůně mi je moc sympatická :-)
Doplnění zásob svíček od přítelovy mamky. Ještě jsem dostala dva veliké hrnečky (jeden 660ml), ale ty se mi nepodařilo inteligentně vyfotit :-/
Jsem hračička! DIY sada na tvoření vlastních razítek :3
Ano, ano.. zásoby sladkostí.. :-S 
Super nápaditý dárek od kamarádky. Byl k němu ještě dopis, ve kterém stálo, že to je lékárnička s věcmi, které by měla každá žena mít. Tak uvádím jen ty zveřejnitelné :-D 
Dáreček od mamky :S :D Netradiční, ale udělal mi upřímnou radost :3
Kytička od přítele :-)
A od táty :-)
Tak zase za rok. 
A kdy máte narozeniny vy? Máte rádi roční období, ve kterém jste se narodili? :-)
Mějte se hezky!
Vaše,

Komentáře

 1. Ja se narodila v zimne a je fakt ze to je pro me po letu to nej obdobi.preju vse nejlepsi.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno nejlepší :D krásné dárky si dostala ^^ Cappuccino Lover

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno nejlepší :) Dostala si krásné dárky, ta lékarnička je super :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 4. Já se sice narodila na jaře, ale léto mám ještě radši! :)
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám léto ráda hlavně kvůli prázdninám. Až budu v práci, tak možná názor změním. Třeba ty tropy, co byly letos, to už bylo docela příliš :-)

   Děkuji, Michelle, za komentář :-)

   Vymazat
 5. Já mám nejradši zima, protože mám narozky :D A jinak ty svíčky by mě moc potěšily!

  Mary Kay Sheer Dimensions Powder & Kabuki Brush

  OdpovědětVymazat
 6. Já mám narozky v červenu a ten měsíc mám ráda :) Vždycky těšení na prázdniny, už začíná být víc teplo
  Krásné kytky i dárky jsi dostala

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.