Štítky

září 29, 2015

#152 Podzimní style event v M&S...

Ahoj čtenářky!

jelikož už je podzim v plném proudu, rozhodla jsem se vám napsat o akci, které jsme se zúčastnily s mamkou šestnáctého září v Palladiu v Praze. Obě máme rády obchod Marks and Spencer (mimochodem, líbí se nám i jejich věrnostní program), a když mamce přišla pozvánka na Podzimní style event, udělalo nám to radost. Součástí setkání byla komentovaná přehlídka stylistou Honzou Pokorným. Já jsem se nezávisle na této akci byla asi dva dny předtím v M&S podívat a v podstatě všechno, co se mi líbilo, bylo předváděno jako "must have" (nemám ráda toto označení :D) pro letošní podzim. Takže to mě moc potěšilo :) 


Hlavní věcí, která se mi líbí je pončo. Bohužel si ho ale asi nepořídím, protože jsem malá a vypadala bych v něm jako ustřelené kecky. Co víc, skoro osmnáct stovek je pro mě coby studentku přeci jen docela dost.

Oblečení jsme viděly i na modelkách a docela mě zaujalo, že jeden z modelů byl složen jen z denimu (košile, kabát, dlouhá sukně). Překvapivě to vůbec nevypadalo špatně :) Oděvy pro pány předváděl Muž roku 2015 Jakub Kraus a mezi námi ženami, co si budeme povídat, je to pěknej chlapík :-D..Málem bych zapomněla zmínit, že jsme se po welcome drinku a programu mohly občerstvit potravinami výhradně z M&S. Zaujaly mě dokonalé čokoládové muffiny a opravdu výborné víno. Lituji, že jsem se nezeptala, které to bylo přesně. 

Snažila jsem se fotit i během přehlídky, ale bohužel fotky nevyšly tak jak bych si představovala, za což se omlouvám. 
Byla to moc příjemná akce a já doufám, že někdy budu mít ještě příležitost účastnit se něčeho podobného :) 
Mějte se hezky!
Vaše,

Připomínám, že do 7.10.2015 máte možnost účastnit se podzimní giveaway! Odkaz tady, nebo na klikačce v menu blogu ;-)

9 komentářů:

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..