Přeskočit na hlavní obsah

#152 Podzimní style event v M&S...

Ahoj čtenářky!

jelikož už je podzim v plném proudu, rozhodla jsem se vám napsat o akci, které jsme se zúčastnily s mamkou šestnáctého září v Palladiu v Praze. Obě máme rády obchod Marks and Spencer (mimochodem, líbí se nám i jejich věrnostní program), a když mamce přišla pozvánka na Podzimní style event, udělalo nám to radost. Součástí setkání byla komentovaná přehlídka stylistou Honzou Pokorným. Já jsem se nezávisle na této akci byla asi dva dny předtím v M&S podívat a v podstatě všechno, co se mi líbilo, bylo předváděno jako "must have" (nemám ráda toto označení :D) pro letošní podzim. Takže to mě moc potěšilo :) 


Hlavní věcí, která se mi líbí je pončo. Bohužel si ho ale asi nepořídím, protože jsem malá a vypadala bych v něm jako ustřelené kecky. Co víc, skoro osmnáct stovek je pro mě coby studentku přeci jen docela dost.

Oblečení jsme viděly i na modelkách a docela mě zaujalo, že jeden z modelů byl složen jen z denimu (košile, kabát, dlouhá sukně). Překvapivě to vůbec nevypadalo špatně :) Oděvy pro pány předváděl Muž roku 2015 Jakub Kraus a mezi námi ženami, co si budeme povídat, je to pěknej chlapík :-D..Málem bych zapomněla zmínit, že jsme se po welcome drinku a programu mohly občerstvit potravinami výhradně z M&S. Zaujaly mě dokonalé čokoládové muffiny a opravdu výborné víno. Lituji, že jsem se nezeptala, které to bylo přesně. 

Snažila jsem se fotit i během přehlídky, ale bohužel fotky nevyšly tak jak bych si představovala, za což se omlouvám. 
Byla to moc příjemná akce a já doufám, že někdy budu mít ještě příležitost účastnit se něčeho podobného :) 
Mějte se hezky!
Vaše,

Připomínám, že do 7.10.2015 máte možnost účastnit se podzimní giveaway! Odkaz tady, nebo na klikačce v menu blogu ;-)

Komentáře

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.