Přeskočit na hlavní obsah

#140 Polsko, nákupy a jedny vodopády k tomu...

Ahoj čtenáři!
Tak už vás zase zdravím z domova. Vrátili jsme se dneska a pointou tohoto a následujících dvou článků budou zážitky (i když spíše fotky) z dovolené. Je jich docela hodně, proto jsem se rozhodla je raději rozdělit :-) 
Byli jsme na týden v Harrachově, což je středisko zimních, ale i letních sportů v Krkonoších. Možná není tak známé jako třeba Špindl, Pec pod Sněžkou apod., ale já mám k tomuto místu citový vztah. Jezdila tam už babička s dědou a táta se tam učil lyžovat. My s bráchou jsme sice už k zimním sportům vedeni nebyli, ale do Harrachova jsme jezdili alespoň v létě. A užívali si to... :-)


Letos jsme jeli spolu s přítelem a vybrali jsme si hotel hned pod Mamutím můstkem, kde se konalo mistrovství světa v letech na lyžích. Je pravda, že je hotel umístěn maličko od centra dění, ale zase je okolo klid a nádherný výhled. V ceně jsme měli wellness a celkově bylo o nás dobře postaráno :-)

První dva dny bylo trochu sychravé počasí, ale naštěstí nepršelo nepřetržitě, takže jsme si mohli během pondělí udělat výlet do Polska a odpoledne procházku k Mumlavskému vodopádu.

Konec řečí, pojďme na fotky.. :-)

Hned při první procházce jsme narazili na První český botovník a já zalitovala, že jsem si nevzala s sebou jeden z těch pěti párů bot, co jsem týden před dovolenou vyhodila při úklidu botníku.
Polsko - Jelenia Góra ↓ Přejete si schlazení? :-))

Špehování v polském Rossmannu :-)  


Zastávka v městečku ve Sklarzske Porebě byla pro nějaké zásoby do hotelu a došlo i na návštěvu drogerie. Ziaja je v poslední době moje oblíbená značka kosmetiky a rtěnku Golden Rose jsem si tam kupovala už minulý rok, a protože s ní jsem moc spokojená, letos jsem se vrhla na další odstín :-) Mumlavský vodopád Doufám, že se vám fotky aspoň trochu líbily a to by bylo pro dnešek všechno. Tak zase příště! ;-)
Vaše,
Komentáře

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.