Štítky

srpna 23, 2015

#140 Polsko, nákupy a jedny vodopády k tomu...

Ahoj čtenáři!
Tak už vás zase zdravím z domova. Vrátili jsme se dneska a pointou tohoto a následujících dvou článků budou zážitky (i když spíše fotky) z dovolené. Je jich docela hodně, proto jsem se rozhodla je raději rozdělit :-) 
Byli jsme na týden v Harrachově, což je středisko zimních, ale i letních sportů v Krkonoších. Možná není tak známé jako třeba Špindl, Pec pod Sněžkou apod., ale já mám k tomuto místu citový vztah. Jezdila tam už babička s dědou a táta se tam učil lyžovat. My s bráchou jsme sice už k zimním sportům vedeni nebyli, ale do Harrachova jsme jezdili alespoň v létě. A užívali si to... :-)


Letos jsme jeli spolu s přítelem a vybrali jsme si hotel hned pod Mamutím můstkem, kde se konalo mistrovství světa v letech na lyžích. Je pravda, že je hotel umístěn maličko od centra dění, ale zase je okolo klid a nádherný výhled. V ceně jsme měli wellness a celkově bylo o nás dobře postaráno :-)

První dva dny bylo trochu sychravé počasí, ale naštěstí nepršelo nepřetržitě, takže jsme si mohli během pondělí udělat výlet do Polska a odpoledne procházku k Mumlavskému vodopádu.

Konec řečí, pojďme na fotky.. :-)

Hned při první procházce jsme narazili na První český botovník a já zalitovala, že jsem si nevzala s sebou jeden z těch pěti párů bot, co jsem týden před dovolenou vyhodila při úklidu botníku.
Polsko - Jelenia Góra ↓ Přejete si schlazení? :-))

Špehování v polském Rossmannu :-)  


Zastávka v městečku ve Sklarzske Porebě byla pro nějaké zásoby do hotelu a došlo i na návštěvu drogerie. Ziaja je v poslední době moje oblíbená značka kosmetiky a rtěnku Golden Rose jsem si tam kupovala už minulý rok, a protože s ní jsem moc spokojená, letos jsem se vrhla na další odstín :-) Mumlavský vodopád Doufám, že se vám fotky aspoň trochu líbily a to by bylo pro dnešek všechno. Tak zase příště! ;-)
Vaše,
2 komentáře:

  1. Krásné fotky, hezké nákupy a tu Milku bych si hned dala :D :)

    Ili Libertad

    OdpovědětVymazat
  2. jééé, to je nádhera, hned bych taky vyrazila :)

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..