Přeskočit na hlavní obsah

#130 Léto, prosím...

Totiž, léto jako roční období začalo už před pár dny, ale pro mě a asi i pro spoustu lidí, kteří nejsou dlouho ze školních lavic, vždycky platilo a platí "léto = prázdniny". 


Je to až neuvěřitelné, jak ten čas letí a že už tu zase je to krásné období tepla, sluníčka, pohody, relaxu, grilování a povídání si do rána (leckdy o ničem, přiznejme si to), ranní rosy, východu slunce nad rybníkem, ticha a dobrého jídla i pití.

Zítra je den s datem prvního července, má být teplo, tak proč si ho nezpříjemnit studenou limonádou...


Potřebujeme:
dva plátky melounu, citron, mátu, led, vodu, třtinový cukr, třešně na ozdobení.. :-)

Postup je jednoduchý.. Všechno ovoce nakrájíme a dáme do džbánu (nebo karafy :-P), přidáme třtinový cukr, led, mátu a zalijeme vodou..


 K tomu nějaké čtení a přeji příjemnou relaxaci :-)) 
Tímto článkem vám všem přeji krásné prázdniny, ať naberete síly do dalších měsíců a hlavně ať je všichni prožijeme spokojeně a hlavně ve zdraví! 

Napište mi, co rádi/y v letních měsících pijete a jestli se chystáte někam na dovolenou. Ráda se nechám inspirovat (a jsem ženská zvědavá ;D )

Mějte se,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, kliknetě na odběry. Děkuji ♥


Komentáře

 1. Krásné fotky, třešně jsem letos ještě neměla. Bohužel je nemáme na zahradě a ani nemáme žádný zdroj.

  Maru Narozeninová GIVEAWAY o kosmetický balíček za 2700 Kč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ony se dají koupit i v obchodě, ale zahrada ne zahrada no :-/

   Vymazat
 2. Já letos měla zatím tak 2 třešně :D hrůůůza
  Tento nápoj vypadá moc dobře

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To stíháš ještě napravit, ale pospěš si ;-)

   Vymazat
 3. Strašně krásné fotky :) Meloun jsem letos ještě neměla :( :D V létě nejraději piju smoothies a ledové kávy :)

  Life By Peggie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc <3 Myslím, že se ještě vyplstí chvilku na meloun počkat... Někde ho nemají ještě tak sladký :-) Ledové kávy jsou super, kupodovu mi chutnají i na festivalech :-))

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.