Štítky

června 14, 2015

#128 Drážďany jako město....

Výlety mám ráda. A o to lepší to je, když je v cíli vidina koupě nějakého suvenýru. Když se jede do Drážďan, je jich v cíli hned několik. To ovšem platí jen v případě, že člověk smí vidět jako suvenýr haldu oblečení, kosmetiky a spoustu dalšího :-)


Poprvé jsem byla v Drážďanech na jaře v roce 2007. Jelo se tam na školní výlet a bylo to, pokud se nepletu, mé první překročení hranic bez doprovodu rodičů. Chodila jsem do šesté třídy, v batohu měla cestovní pas, v peněžence 20 eur a skoro 10 jsem ještě dovezla zpět domů. Ehm, to poslední se mi od té doby nepodařilo :-D .. Ale co, to město (a obchody) se mi zalíbily natolik, že tam jsem od té doby v průměru 2x ročně.


Má poslední návštěva se odehrála včera. Co si budeme povídat, hlavním důvodem cesty byl asi Primark. Ale prošli jsme si i centrum. A o tom bude dnešní článek...

A co jsem si koupila? To uvidíte v příštím článku :-))

A napište mi, jestli jste někdy byli v Drážďanech a co se vám tam líbilo nejvíc :-))
Hezkou neděli,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

3 komentáře:

 1. V Drážďanech jsem ještě nebyla. Výlety mám ráda taky :)
  To jsem teda zvědavá, co jsi pokoupila

  OdpovědětVymazat
 2. v Drážďanech jsem byla na vánočních trzích a byla to naprostá pecka, to město má fakt kouzlo :)
  a jak tak koukám na fotky, i v létě vypadá parádně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To souhlasím, na Vánoce je to tam krásné. I když je tam milion lidi... :) V létě je to taky super, kvůli letním vyprodejum, ale své kouzlo to má i na Velikonoce. Je tam minimum lidí a všechno hraje barvama :)

   Vymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..