Přeskočit na hlavní obsah

#128 Drážďany jako město....

Výlety mám ráda. A o to lepší to je, když je v cíli vidina koupě nějakého suvenýru. Když se jede do Drážďan, je jich v cíli hned několik. To ovšem platí jen v případě, že člověk smí vidět jako suvenýr haldu oblečení, kosmetiky a spoustu dalšího :-)


Poprvé jsem byla v Drážďanech na jaře v roce 2007. Jelo se tam na školní výlet a bylo to, pokud se nepletu, mé první překročení hranic bez doprovodu rodičů. Chodila jsem do šesté třídy, v batohu měla cestovní pas, v peněžence 20 eur a skoro 10 jsem ještě dovezla zpět domů. Ehm, to poslední se mi od té doby nepodařilo :-D .. Ale co, to město (a obchody) se mi zalíbily natolik, že tam jsem od té doby v průměru 2x ročně.


Má poslední návštěva se odehrála včera. Co si budeme povídat, hlavním důvodem cesty byl asi Primark. Ale prošli jsme si i centrum. A o tom bude dnešní článek...

A co jsem si koupila? To uvidíte v příštím článku :-))

A napište mi, jestli jste někdy byli v Drážďanech a co se vám tam líbilo nejvíc :-))
Hezkou neděli,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. V Drážďanech jsem ještě nebyla. Výlety mám ráda taky :)
  To jsem teda zvědavá, co jsi pokoupila

  OdpovědětVymazat
 2. v Drážďanech jsem byla na vánočních trzích a byla to naprostá pecka, to město má fakt kouzlo :)
  a jak tak koukám na fotky, i v létě vypadá parádně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To souhlasím, na Vánoce je to tam krásné. I když je tam milion lidi... :) V létě je to taky super, kvůli letním vyprodejum, ale své kouzlo to má i na Velikonoce. Je tam minimum lidí a všechno hraje barvama :)

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.