Přeskočit na hlavní obsah

#126 TULIPÁNY V DENDROLOGICKÉ

Nedávno jsme s přítelem přišli na myšlenku, že by bylo fajn si jít ještě před zkouškovým provětrat hlavu hezkou procházkou. Do přírody to nemáme daleko tak jako tak, ale přesto jsme zvolili o něco kulturnější záležitost a šli do Dendrologické zahrady, kterou máme také co by kamenem dohodil.Dendrologická zahrada v Průhonicích je v okrese Praha-západ, v dobré dostupnosti MHD. Je otevřena od dubna do listopadu a k vidění je téměř 8 000 rostlin. Oficiální stránky zde.

My jsme se vydali na procházku v období výstavy tulipánů, která tam, co vím, probíhá v dubnu každý rok. 

Pojďme na fotky :-)

 


Vychytali jsme dobu, kdy už expozice tulipánů skoro končila a pomalu začínala další - rododendrony :-) Ta je oficiálně od 21.5.2015

A nakonec jsem měla i svou první letošní točenou! :-)

Bylo to hezké odpoledne a já doufám, že zvládneme i to zkouškové, které od pondělka začíná :-)
Přeji hezký víkend,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥
Komentáře

 1. Na zkoušky držím pěsti :) A fotky jsou moc krásný, taková procházka by se mi líbila taky

  OdpovědětVymazat
 2. krásne fotky, hlavne tá s mostom :) a tá zmrzka, mňam! a veľa šťastia pri skúškach :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 3. Opravdová nádhera! :) moc krásné!:) díky za tip:)

  OdpovědětVymazat
 4. Sluníčko, kytky, barvy. Nádhera.
  A já se tady raduju, když neprší. :D Ale díky za navození jarní-letní nálady :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.