Přeskočit na hlavní obsah

#125 DUBEN: fotoshrnutí

I když už máme za sebou oba květnové státní svátky, nešlo by to bez shrnutí měsíce dubna. Je pravda, že jsem na blogu nebyla tolik aktivní (a o to více jsem to doháněla na fb blogu), ale zase si mohu říct, že jsem po dlouhé době o víkendech něco podnikala a neseděla doma :-)

Jdeme na fotky :-)

Duben začal Velikonocemi. Ty jsem si i přes značnou nastydlost užila. Barvili a malovali jsme s Honzou vajíčka a docela se na nich vyřádili :-D // Odměna pro mého koledníka // Snídaně v Café Louvre

 Rozkvetla nám zahrada! :-)

 Oslavili jsme kamarádčiny narozeniny// Zahráli si bowling // A už víte, co piju :-)

 Udělali jsme si také výlet do skanzenu v Přerově nad Labem// Vyráběla jsem domácí med (viz. minulý článek)// Konečně jsem se dostala na ranní sobotní Náplavku!! Už vím, kam pro nejlepší makronky v Praze O:-)

Něco mi říká, že letos bude hodně mojita :-D// Mláďátka na trhu v Kolíně// Má premiéra - byla jsem poprvé v životě na fotbalovém zápase :-) To mi narozdíl od hokeje vždy nějak uteklo :-)

No... a potom jsme se přehoupli do měsíce května!

Jaký byl váš minulý měsíc? Pokud jste dělali také nějaký přehled, tak mi sem dejte odkaz. Ráda se podívám :-)

Hezkou sobotu,
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Hezké fotky :-) Já jsem v dubnu byla zase po dlouhé době na hokeji. :-)
  Denisa
  SVĚT KOSMETIKY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na finále play-off? :))) Komu jsi fandila? :) Děkuji za komentář :-)

   Vymazat
 2. Zajímavé, to ty malé chudáky na tom trhu prodávali ? No nevím, jestli bych to přežila na to koukat :/  LENNY MALI in DK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, prodávali... Věřím, že to je pro někoho smutné, ale na vesnickém trhu bohužel běžné no.. :/

   Vymazat
 3. Krásné fotky, ty mláďátka jsou super :) Přehled dubna jsem na blog taky napsala :)

  http://life-by-mrsjagr.blogspot.cz/2015/05/chapter-4-of-2015.html

  OdpovědětVymazat
 4. moc pěkné fotky :)
  PS: U mě na blogu právě probíhá GIVEAWAY, tak budu ráda, když se zapojíš:)
  www.lovies47.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.