Přeskočit na hlavní obsah

#102 Tommy Hilfiger

Opět se mi podařilo vyhrát soutěž na blogu. Tentokrát to byl blog FASHION & BEAUTY by Lucie Růžičková. Výhrou byl krásný diář a kosmetická taštička značky Tommy Hilfiger.

O tom, zda využiji kosmetickou taštičku nebylo pochyb, ale diářek na rok 2015 jsem měla už koupený (ten jste mohli vidět ve videotagu).  O to větší radost jsem tedy měla, když jsem zjistila, že to je spíše bloček bez linek a navíc je měnitelný. Takže funguje spíše jako pouzdro na blok. 


Děkuji Lucce za krásnou cenu a posílám pozdrav :-)

A co jste naposledy vyhráli vy? :-)


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Gratuluju ke krásné výhře :) Já jsem se zrovna ráno dozvěděla, že jsem na FB na stránkách kupkosmetiku vyhrála laky od Catrice :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak po lacích a vůbec něčem od Catrice pošilhávám už dlouho, takže doufám, že o nich bude článek ;)

   Vymazat
 2. To jsem ráda Hani, že si výhru užíváš a že jsi pro věci našla využití. :)* Měj se moc krásně! ♡
  www.lucieruzickova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ó, tak to je paráda, krásná výhra, to (zcela v dobrém) závidím! :)

  LadyKerstyn blog

  OdpovědětVymazat
 4. Ja mam na soutěže smůlu takže jsem ještě nic v životě nevyhrála, ale tuhle výhru ti přeji. Je fakt krásná a dokonalá... A ten bloček ala diář je z toho všeho nejlepší!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.