Štítky

ledna 30, 2015

#94 Divadlo


Občas se člověk rozhodne, že nebude barbar, nahodí lodičky, rudou rtěnku a sebevědomým krokem opravdové femme fatale vklouzne do hlediště (dosaďte si název) divadla.Můj poslední záchvat srdce prahnoucího po kultuře se odehrál právě včera, ve společnosti spolužačky. Útočištěm se nám stalo Divadlo v Dlouhé, kde jsme zhlédly hru Vlčí jáma od Jarmily Glazarové. Jako poslední maturanti jsme po jejím životopise nemusely dlouho v paměti hledat, narozdíl od většiny obecenstva :-))

H. Čermáková, M. Turková, J. Vondráček a V. Lazorčáková

Co bych dodala, hra měla až překvapivý spád a 100 minut mi přijde naprosto dostačujících k tomu, aby má touha po poznání byla ukojena. Líbily se mi detaily hry - třeba když hlavní roli měly pomalu šednout vlasy, tak za mírně depresivní hudby se na jevišti objevilo "křoví" a ne zcela nenápadně posypalo přes sítko hlavní roli na paruku bílý pudr. 

Zkrátka, mě se to líbilo.. :-)

A jak jste na tom s kulturou Vy? :-)Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

5 komentářů:

 1. V divadle už jsem hodně dlouho nebyla, ale docela bych i na něco zašla :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem byla před Vánoci na muzikálu Popelka na ledě a ještě předtím jsme byli s mamkou v divadle na muzikálu Hello Dolly a moc se mi líbily obě představení :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Já miluju muzikály:)) naposledy jsem byla v Berlíně na Hinterm Horizont a aaaw :3 pak ještě můžu opery, ale jako divadelnice si moc na divadla nepotrpím. Jenom když vím, že jsou fakt dobrá:) to je pak výborná inspirace :)

  The world by Maria

  OdpovědětVymazat
 4. Já už jsme v divadle nebyla hodně dlouho. Naposledy se základkou :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dlho som nebola v divadle :) Mne sa tam strašne páči len už nemám čas :/

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..