Přeskočit na hlavní obsah

#94 Divadlo


Občas se člověk rozhodne, že nebude barbar, nahodí lodičky, rudou rtěnku a sebevědomým krokem opravdové femme fatale vklouzne do hlediště (dosaďte si název) divadla.Můj poslední záchvat srdce prahnoucího po kultuře se odehrál právě včera, ve společnosti spolužačky. Útočištěm se nám stalo Divadlo v Dlouhé, kde jsme zhlédly hru Vlčí jáma od Jarmily Glazarové. Jako poslední maturanti jsme po jejím životopise nemusely dlouho v paměti hledat, narozdíl od většiny obecenstva :-))

H. Čermáková, M. Turková, J. Vondráček a V. Lazorčáková

Co bych dodala, hra měla až překvapivý spád a 100 minut mi přijde naprosto dostačujících k tomu, aby má touha po poznání byla ukojena. Líbily se mi detaily hry - třeba když hlavní roli měly pomalu šednout vlasy, tak za mírně depresivní hudby se na jevišti objevilo "křoví" a ne zcela nenápadně posypalo přes sítko hlavní roli na paruku bílý pudr. 

Zkrátka, mě se to líbilo.. :-)

A jak jste na tom s kulturou Vy? :-)Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. V divadle už jsem hodně dlouho nebyla, ale docela bych i na něco zašla :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem byla před Vánoci na muzikálu Popelka na ledě a ještě předtím jsme byli s mamkou v divadle na muzikálu Hello Dolly a moc se mi líbily obě představení :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Já miluju muzikály:)) naposledy jsem byla v Berlíně na Hinterm Horizont a aaaw :3 pak ještě můžu opery, ale jako divadelnice si moc na divadla nepotrpím. Jenom když vím, že jsou fakt dobrá:) to je pak výborná inspirace :)

  The world by Maria

  OdpovědětVymazat
 4. Já už jsme v divadle nebyla hodně dlouho. Naposledy se základkou :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dlho som nebola v divadle :) Mne sa tam strašne páči len už nemám čas :/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.