Přeskočit na hlavní obsah

#89 Jak si vylepšit diář


Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu? 
Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).

Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)


Jelikož nemám samolepící papíry do tiskárny, našla jsem si docela fajn tip, jak vyrobit domácí samolepky :-) Zkuste to, je to docela sranda :-)zdroj vectorů:tady

A jaký vlastníte diář Vy? :-)

Mějte se hezky,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 


Komentáře

  1. Skvělej nápad :) Já mám diář od Albi, co jsem dostala od kamarádky, občas si tam něco zapíšu, ale moc na tohle zapisování zatím nejsem :D
    Blog by Veru

    OdpovědětSmazat
  2. No já jsem si koupila krásný diář v marks and spencru a jsem spokojena protože ma krásnou vazbu. O těchto vychytavkach jsem již slyšela ale zatím jsem je nevyzkousela

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#232 Kde jsem byla s Knihou kaváren 2017?

Jelikož se nám rok přehoupl do začátku března, přemýšela jsem, jak moc je ještě aktuální psát tenhle typ článku. Ten loňský byl ale jeden z nejúspěšnějších, a tak jsem se po nedobrovolné (ale příjemné) offline pauze rozhodla zasednout za monitor, vytáhla loňskou Knihu kaváren z knihovny a začala hledat fotky přímo z místa činu. A že jich zase pár bylo.

Kde jsem byla s Knihou kaváren 2017?


Až na půdu - PísekMůj kafepříběh loňského roku začíná na straně třináct, kde se dozvídáme o podniku jménem Až na půdu. Nachází se v mém oblíbeném - Jihočeském kraji - přesněji v Písku. Až teď, když píšu tyhle řádky, mi dochází, že jsem mu věnovala celý článek. Bingo - nemusím dohledávat fotky :-). Každopádně tohle místo si pamatuji moc dobře a plánuji se tam letos zastavit znovu. Mají skvělé kafe a poctivě na instagramu sleduji jejich nabídku brunchů.
Café Jedna - Praha 7Část Prahy - Holešovice je pro mě trošku neznámou. Vím, že tam je spousta míst, kde si dát kafe (podobně jako Karlín nebo Vinohrady), …