Přeskočit na hlavní obsah

#86 Saloos: Erotika


O olejích Saloos se toho můžeme dočíst hodně. 
Ale zatím jsem nezahlédla, že by někdo recenzoval druh, který by mohl najít své místo na nočním stolku mnohých z vás :-)

Řeč je o tělovém a masážním oleji jménem Erotika. Je zařazen do kategorie relaxace a wellness, měl by uvolnit duševní napětí, stres, podporovat uvolnění a mimo to má, jak nečekaně, afrodiziakální účinky.


Důrazná masáž povzbuzuje, klidná masáž vede k uvolnění. Upřímně, která masáž Vás neuvolní. Zatím jsem se nesetkala, že by mi byla masáž nepříjemná, ale každopádně tento olejík je dobrým pomocníkem. Má příjemnou vůni a obsahuje vitaminy A, E, F a lecitin.

Vzhledem k tomu, že je celý složený fakt z olejů (makadamiového, slunečnicového, meruňkového, sezamového, madlového lisovaných za studena a esenciálních olejů jako santalové dřevo, Ylang-ylang a další), je docela dost mastný, takže se jeho lahvička velmi snadno upatlá. 
Možná by někomu mohlo vadit, že celkem rychle ubývá, mě to nevadí. Je to něco, co si necháváme na lepší příležitosti :-)

Ještě bych dodala, že se dá koupit v bio obchodech, v dm a nebo v obchodě s dárkovými přeměty - Horoskop (tam je za 125.-Kč) :-))

Máte nějaký olej Saloos a doporučila byste ho? :-)

Hezkou neděli, 

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 


Komentáře

 1. Tuhle kosmetiku chci vyzkoušet :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jednou jsem dostala od kamarádky masážní olej od Saloos, ale už přesně nevím, jak se jmenoval :).
  Já jsem jednou byla na medové masáži a už bych nešla, protože ta bolí :D (to jsem nevěděla)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt jo? Tak to bych nečekala :-) A my zrovna dali medovou masáž třídní učitelce, když jsme končili základku :-D Ani potom neříkala, jak se jí to líbilo :-D

   Vymazat
 3. Saloos je skvělá značka, mám ji vážně ráda:)) Díky za typ!

  vik-ladyla.blogspot.cz I instagram I facebook

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle parádičku je příjemná věc. "Přírodní" srandy má Unicorn moc rád. Jak jinak.... Jeho roh se při masáži touhle lahodou hned rozzáří! Takže rozhodně by neměl chybět ve stáji žádné klisničky ani hřebečka! ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.