Štítky

ledna 18, 2015

#86 Saloos: Erotika


O olejích Saloos se toho můžeme dočíst hodně. 
Ale zatím jsem nezahlédla, že by někdo recenzoval druh, který by mohl najít své místo na nočním stolku mnohých z vás :-)

Řeč je o tělovém a masážním oleji jménem Erotika. Je zařazen do kategorie relaxace a wellness, měl by uvolnit duševní napětí, stres, podporovat uvolnění a mimo to má, jak nečekaně, afrodiziakální účinky.


Důrazná masáž povzbuzuje, klidná masáž vede k uvolnění. Upřímně, která masáž Vás neuvolní. Zatím jsem se nesetkala, že by mi byla masáž nepříjemná, ale každopádně tento olejík je dobrým pomocníkem. Má příjemnou vůni a obsahuje vitaminy A, E, F a lecitin.

Vzhledem k tomu, že je celý složený fakt z olejů (makadamiového, slunečnicového, meruňkového, sezamového, madlového lisovaných za studena a esenciálních olejů jako santalové dřevo, Ylang-ylang a další), je docela dost mastný, takže se jeho lahvička velmi snadno upatlá. 
Možná by někomu mohlo vadit, že celkem rychle ubývá, mě to nevadí. Je to něco, co si necháváme na lepší příležitosti :-)

Ještě bych dodala, že se dá koupit v bio obchodech, v dm a nebo v obchodě s dárkovými přeměty - Horoskop (tam je za 125.-Kč) :-))

Máte nějaký olej Saloos a doporučila byste ho? :-)

Hezkou neděli, 

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 


5 komentářů:

 1. Tuhle kosmetiku chci vyzkoušet :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jednou jsem dostala od kamarádky masážní olej od Saloos, ale už přesně nevím, jak se jmenoval :).
  Já jsem jednou byla na medové masáži a už bych nešla, protože ta bolí :D (to jsem nevěděla)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt jo? Tak to bych nečekala :-) A my zrovna dali medovou masáž třídní učitelce, když jsme končili základku :-D Ani potom neříkala, jak se jí to líbilo :-D

   Vymazat
 3. Saloos je skvělá značka, mám ji vážně ráda:)) Díky za typ!

  vik-ladyla.blogspot.cz I instagram I facebook

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle parádičku je příjemná věc. "Přírodní" srandy má Unicorn moc rád. Jak jinak.... Jeho roh se při masáži touhle lahodou hned rozzáří! Takže rozhodně by neměl chybět ve stáji žádné klisničky ani hřebečka! ;)

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..