Přeskočit na hlavní obsah

#85 H&M home


Dneska mi přišel na mail docela zajímavý newsletter. Obvykle je celkem ignoruji, ale tento mě zaujal. Byl od značky H&M. Značky, u které jsem si nikdy nedokázala vybrat, ale poslední dobou jí přicházím na chuť. Hlavně tedy v německých pobočkách.

Tentokrát se tolik netýkal módy, nýbrž zboží z oddělení home. Jak jsem si vyhledala, toto oddělení funguje bohužel pouze v Praze v Paláci Myslbek a v Olomouci v Galerii Šantovka.
Podle webových stránek by měli brzy otevírat i H&M e-shop, takže pokud tyto pobočky máte z ruky, neměl by být problém s doručením :-)


Nicméně, co by stálo za zvážení:
Abych si koupila svíčku, musí mě něčím zaujmout. Tyto se vyrábějí ve třech provedeních. Jsou parfémované - Peony (pivoňka), Ocean a Vanilla. Doba hoření je 30 hodin a cena 299.- .. No, kdybych to porovnala s malou velikostí YC, která má dobu hoření 25-40h. s cenou od 278.-, asi bych sáhla po té druhé zmiňované.  Ale tyto jsou krásné, nemyslíte?

Cenově dostupnější (149.-), ale zase neparfémované. No.1 a ještě hezčí varianta, než ta předchozí!


Ve skleněné "petce" už vidím první tulipány, a v zrcadle zase o rok starší obličej.

Kdo by si vybral? :-)
Přeji krásný pátek,

Pokud Vás článek zaujal a chcete vidět další, klikněte na odběry. Děkuji♥Komentáře

 1. Já bych si určitě vybrala :) Ty svíčky se mi líbí moc, ale zatím bych za ně tolik nedala :D, až si budu vydělávat a hodně, tak možná :D. Jinak se mi moc líbí polštářky a rámečky
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, za obyčejnou svíčku bych také moc peněz nedala.. Proto by mě zajímalo, jak si na tom stojí tyto :-) Yankee candle jsou ověřená kvalita, ale i za ně člověk dá docela pěknou sumu. Alespoň ty vosky jsou za dobrou cenu a jsem s nimi moc spokojená :-))

   Děkuji za komentář ;-)

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.