Štítky

ledna 16, 2015

#85 H&M home


Dneska mi přišel na mail docela zajímavý newsletter. Obvykle je celkem ignoruji, ale tento mě zaujal. Byl od značky H&M. Značky, u které jsem si nikdy nedokázala vybrat, ale poslední dobou jí přicházím na chuť. Hlavně tedy v německých pobočkách.

Tentokrát se tolik netýkal módy, nýbrž zboží z oddělení home. Jak jsem si vyhledala, toto oddělení funguje bohužel pouze v Praze v Paláci Myslbek a v Olomouci v Galerii Šantovka.
Podle webových stránek by měli brzy otevírat i H&M e-shop, takže pokud tyto pobočky máte z ruky, neměl by být problém s doručením :-)


Nicméně, co by stálo za zvážení:
Abych si koupila svíčku, musí mě něčím zaujmout. Tyto se vyrábějí ve třech provedeních. Jsou parfémované - Peony (pivoňka), Ocean a Vanilla. Doba hoření je 30 hodin a cena 299.- .. No, kdybych to porovnala s malou velikostí YC, která má dobu hoření 25-40h. s cenou od 278.-, asi bych sáhla po té druhé zmiňované.  Ale tyto jsou krásné, nemyslíte?

Cenově dostupnější (149.-), ale zase neparfémované. No.1 a ještě hezčí varianta, než ta předchozí!


Ve skleněné "petce" už vidím první tulipány, a v zrcadle zase o rok starší obličej.

Kdo by si vybral? :-)
Přeji krásný pátek,

Pokud Vás článek zaujal a chcete vidět další, klikněte na odběry. Děkuji♥4 komentáře:

 1. Já bych si určitě vybrala :) Ty svíčky se mi líbí moc, ale zatím bych za ně tolik nedala :D, až si budu vydělávat a hodně, tak možná :D. Jinak se mi moc líbí polštářky a rámečky
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, za obyčejnou svíčku bych také moc peněz nedala.. Proto by mě zajímalo, jak si na tom stojí tyto :-) Yankee candle jsou ověřená kvalita, ale i za ně člověk dá docela pěknou sumu. Alespoň ty vosky jsou za dobrou cenu a jsem s nimi moc spokojená :-))

   Děkuji za komentář ;-)

   Vymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..